Tekbir Giyim 2012 Yaz Koleksiyonu

Tekbir Giyim 2012 Yaz Koleksiyonu

Tekbir-Giyim-2012-Yaz-Modelleri

Tesettür Giyim Markası Tekbir Giyim 2012 Yaz Koleksiyonu

Ünlü tesettür giyim markası TEKBİR müşterileri tarafından merakla beklenen Tekbir 2012 Yaz koleksiyonu, TEKBİR mağazalarında yerini aldı!

Birçok özel parçadan oluşan tasarımlar, şimdi belirlenmiş tesettür giyim markası Tekbir mağazalarında! Meyvelerin rengi ve enerjisine dikkat çeken Tekbir koleksiyonunun ana teması ise içinde bulunduğumuz zaman ve onun tek gerçeklik olması.

Tekbir 2012 Yaz Koleksiyonda neler var?

Koleksiyon, Genç Grup, Büyük Beden ve Tekbir Klas olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Genç grupta hazırlanan tema; bu yaz da çokça göreceğimiz “marin” kondepti oluyor. Büyük beden grupta ise; moda renkleri yeşil ve bej, somon tonları, narçiçeği, fuşya ve lacivert ön plana çıkıyor. Tekbir Giyim‘in ana konsepti olan Tekbir Klas‘ta ise ; yaza damgasını vuran meyve renkleri tema alınıyor. Volanlı ve çizgili elbiselerden yeleklere, ceketlerden dar kesim eteklere kadar pek çok parçanın yer aldığı koleksiyon, günlük hayatta çok rahat giyilebilir bir tarza sahip.

Koleksiyonda griler, yeşiller, sarılar, bordolar, fuşyalar; farklı kumaşlarla kombinleniyor; pamuklu kumaşlar, tarçın tonlarıyla birleşerek 2012 yaz modasının sıcaklığını yansıtıyor.

Tatlı yeşil tonları, hardallar, koleksiyonu canlandıran renkler arasında. Yazın sıcak ve canlı havasını, tatlı pudra tonları yumuşatıyor ve göze hoş bir görüntü kazandırıyor.

Meyvelerin enerjisinin modadaki yansıması Tekbir  mağazalarında moda severleri bekliyor!

Tekbir Giyim 2012 Yaz Modelleri

Tekbir-Giyim-2012-Yaz-Modelleri
Tekbir-Giyim-2012-Yaz-Modelleri-(1)
Tekbir-Giyim-2012-Yaz-Modelleri

2 Yorum Bulunuyor

  • sehri görgülü
    2012-08-24 | Permalink |

    Merabalar yanında bir beyle oturan baya ın eteini ve çantasını çok beendim mutlaka kıyafeti almam lazım fiyatı nedir bilgilendirrmisnz

  • 2012-08-26 | Permalink |

    Merhaba şuan indirimde olan marka ve ürünlerimiz için http://alisveris.yesiltopuklar.com sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *