Tekbir 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu hanımların beğenesine sunuldu. Tekbir tesettür giyim firmalarının öncülerinden. Firma mütedeyyin hanımefendilerinin önce dış giyim ihtiyaçlarını karşılarken, daha sonraları tekstil ve moda sektöründeki trendler ve beklentileri de göz önüne alarak koleksiyonlarındaki çizgiyi yükseltmiştir.

Tekbir mütedeyyin hanımların beğenisini ve giyim zevkini esas alarak, pardesü, manto, kap, tunik, gömlek, etek ve abiyelerle de ürün gamını günden güne zenginleştirmekte. Tekbir 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonun bütününde de Tekbir’in karakteristik stil anlayışı görülmekte.

Tekbir 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’ndaki pardesülerden düğmeli ve fermuarlı modeller, Apoletli dizüstü ve motifli kaplar, upuzun abiyeler, kırmızı ve siyahın uyumu, dantelli elbiseler, motifli gömlek ve siyah etek kombinleri, kemerli ve kendinden kuşaklı pardesüler, hırkalar, döpiyesler, tablo gibi rengarenk gömlek ve etekler, mavinin ve lacivertin duruluğu göze çarpıyor.

Ayrıca ipek eşarplar Tekbir koleksiyonunda önemli bir yere sahip.. Bu yaz gardıroblarınızda Tekbir için yer ayırın. Özgün tasarımlardan istediğiniz modeli kendi stiliniz için şık kombinlerle uyarlayın. Bu yaz Tekbir’in kreasyonuyla kendinizi yenileyin…

Tekbir 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir