Tek Etek, Üç Kombin!

Tek Etek, Üç Kombin!

Bazı parçalarımız vardır onlardan asla vazgeçemeyiz… Sabah, akşam, gece hep onu giymek isteriz… İşte yeni kombinimizde önerdiğimiz uzun etek de bizim için öyle.

Sizler için en sevdiğimiz bir eteği üç farklı versiyonla hazırladık. Biz bu eteği çok sevdik ve bu yaz böyle bir eteği hem gece hem gündüz kullanmak için hayal ettik. Şimdi gelin tek etekle üç farklı kombin nasıl hazırlanır birlikte göz atalım…

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2014

Asil Siyah ve Geometrik Desenler

Eğer siyah rengini yazın göreceğinizi ummuyorduysanız çok yanıldınız. Çünkü siyah her sezonun her dönemin ve her mevsimin rengi olarak gardıroplarımızın başköşesinde olmaya devam ediyor. Böyle bir geometrik desene sahip eteği kullanmanın altın kuralı içinden bir renk seçip diğer parçalara yansıtmak. Bu kombinimizde biz siyahı seçtik ve diğer parçalarda siyah kullanarak şık ve sil bir görünümü vurguladık.

Yeni sezonda desenlilerin ve yazılı bluzların birlikte kullanıldığına sıkça şahit olacağımızı daha önce söylemiştik. İşte bu kombin de bu tarz bir stile güzel bir örnek oluyor.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2014

Beyaz ve Siyah Vurgusu

Geometrik desenlere sahip bu uzun eteği kombinlerken tek renk kullanmak zorunda da değilsiniz. Dilerseniz ayakkabı ve çantanızı aynı tonlarda seçerken bluzunuzu farklı bir tonda da kullanabilirsiniz. Önemli olan muhteşem uyumu yakalayabilmek ve karmaşıklıktan uzak durmak.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2014

Pudra Tonlarının Gücü

Yaz geliyor ve biraz daha açık tonlar görmek ve kullanmak istiyorum diyorsanız size pudra tonlarında bir kombin oluşturmanızı tavsiye ederiz. Neden mi? Çünkü bu tonlar hemen hemen her tende güzel duran natürel bir renktir. Geometrik desenli uzun eteğin içinde yer alan bu üçüncü rengi son konbinimizde kullanmak istedik.

Bugün sizlerle tek bir etek ile üç farklı kombin oluşturduk. Bundan böyle gardırobunuzun önünde “giyecek hiçbir şeyim yok” cümlesini çok sık kurmayacağınızı düşünüyoruz.

3 Yorum Bulunuyor

 • hilal
  2014-04-26 | Permalink |

  bu kombinleri nereden bulabiliriz acaba? tesekkurler

 • evin
  2014-04-26 | Permalink |

  eteği çok beğendim nerden bulabilirim acaba??

 • esraa
  2014-04-28 | Permalink |

  bu kombinlerdeki kiyafetlern markalarini da verseniz?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *