Tea Shop Arnavutköy’de Chado Lezzetleri

Tea Shop Arnavutköy’de Chado Lezzetleri

Tea Shop Chado Alkolsüz Mekanlar

Karaköy, Galata, Balat ve Yeldeğirmeni en uğrak noktalarımızdan olduğunu tüm Yesiltopuklar.com okurları bilir… Ancak şimdilerde yepyeni bir rota daha çizdik; Arnavutköy!

Evet, şu sıralar Arnavutköy’ü adım adım gezmekten büyük keyif alıyoruz. İlk durağımızı da sizlerle paylaşmaktan geri durmuyoruz. Chado Tea Shop Arnavutköy’ün en gidilesi mekanlarından biri. Dünyanın farklı bölgelerinden gelen yerel çayları siz çay severlerin beğenisine sunuyor. Arnavutköy’ün huzurlu sokaklarından Francalacı Sokak ‘ta konumlanan Chado Tea Shop dostlarınızla, ailenizle keyifli sohbetlerinize, okuduğunuz kitaba ya da bilgisayar başında çalışmanıza eşlik edecek özel çayları tadabilirsiniz.

Tea Shop Chado Alkolsüz Mekanlar

Neden Gitmeli?

Chado Tea Shop’ta Oolong ve Pu-erh gibi nadir çayların da içerisinde olduğu 52 çeşit çayın yanı sıra tasarım demlikler, fincanlar, özel mumlar, çay hakkında yazılmış kitaplar da bulabilir, dilediğiniz ürünü satın alıp bu özel çay keyfini evinizde de sürdürebilir ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Sadece bunlar dahi yolunuzu Arnavutköy’e çevirmeye yetebilir. Hangi çay favoriniz derseniz biz elma-tarçın siyah çay ve ballı yeşil çay denedik. Mutlaka siz de deneyin!

  • Tea Shop İletişim
  • Adres: Arnavutköy Mahallesi, Francalacı Sokak, No 9/A, Beşiktaş, İstanbul
  • Telefon: 0212 265 00 49

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir