Tatlı ve Tuzlu Seçenekleriyle Nefis Kruvasan Nerede Yenir?

Tatlı ve Tuzlu Seçenekleriyle Nefis Kruvasan Nerede Yenir?

Ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi’nin Özsüt İçin Hazırladığı Kruvasanlar

Dünyaca ünlü pasta şefi Karim Bourgi’nin Özsüt müdavimleri için özel olarak hazırladığı Kruvasan ve Brioche lezzetleri, Özsütlerdeki yerini aldı. Akışkan çikolatasıyla baştan çıkaran Çikolatalı Kruvasan, içindeki taptaze kaşar peyniri ve domates dilimleriyle damakları şenlendiren Kruvasan Sandviç gibi, Fransız mutfağının özel ekmeği Brioche da ilk kez Özsütlerde.

Özel tariflerle hazırlanan hamuru, içeriğinde kullanılan gerçek tereyağı ve doğal malzemeleriyle fark yaratan Brioche, Çikolatalı, Frambuazlı, Fındık Kremalı ve Süt Reçelli çeşitleriyle misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Pasta Şefi Karim Bourgi’den Özsüt'e Özel Kruvasan

En kaliteli malzemelerle üretilen doğal ve gerçek lezzetlerle misafirlerin her anına mutluluk katan Özsüt, dünyaca ünlü pasta şefi Karim Bourgi’nin orijinal tarifleriyle hazırlanan Brioche ve Kruvasan’ları müdavimlerine ilk kez sunarak unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi’nin Özsüt İçin Hazırladığı Kruvasan ve Brioche

Özgün “Kruvasan” ve “Brioche” lezzetleri Karim Bourgi dokunuşuyla ilk kez Özsüt’lerde!

Karim Bourgi’nin imzası ve özel dokunuşuyla hazırlanan baş döndürücü bu iki lezzet, kahvaltı sofralarında başköşeye otururken, lezzet tutkunlarının güne enfes bir başlangıç yapmalarını sağlıyor.

Ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi’den Özsüt'e Özel Kruvasan

Damaklarda fark yaratan kruvasan

Viyana’dan Paris’e, oradan da tüm dünyaya yayılan Kruvasan, Özsüt’ün gerçek lezzetler sunma felsefesiyle kullandığı doğal tereyağı ve özel olarak hazırlanan milföy hamuruyla buluşunca, fark yaratan, unutulmaz bir lezzete dönüşüyor. Bourgi’nin özel tarifiyle hazırlandıktan sonra fırından çıktığı gibi, taptaze ikram edilen Kruvasan enfes kıvamı ve çıtır çıtır dokusuyla damakları şenlendiriyor.

Ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi’den Özsüt'e Özel Çikolatalı Kruvasan

İster tatlı ister tuzlu seçeneğiyle…

Özsüt, kahvaltı ve beş çaylarının bir numaralı enerji kaynağı kruvasanı hem tatlı hem de tuzlu tatlar sevenler için enfes seçeneklerle sunuyor. Gerçek tereyağı ve özel çikolata kremasının mükemmel uyumunu yansıtan Çikolatalı Kruvasan, fırında eriyen, akışkan çikolatası ve onu sarmalayan yumuşacık, sıcacık hamuruyla Özsüt müdavimlerinin keyfine keyif katıyor. Kruvasan Sandviç ise kruvasana eşlik eden kaşar peyniri ve taze domates dilimleri ile sağlıklı ve taptaze bir lezzet sunuyor.

Ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi’nin Özsüt İçin Hazırladığı Brioche

Brioche ile gelen sıra dışı lezzetler

Kariyeri boyunca dünyanın en tanınmış pastaneleri için çalışan ve kendi imzası olan tatlılar tasarlayan Karim Bourgi, yumurtalı ve tereyağlı, sütlü ve mayalı hamurdan yapılan Fransızların özel ekmeği Brioche’u da Özsüt misafirleri için yorumladı. Yalnızca kahvaltılarda değil, günün her saatinde enerji veren, doğal atıştırmalıklar arayanlar için mükemmel olan Brioche, Çikolatalı, Frambuazlı, Fındık Kremalı ve Süt Reçelli seçenekleriyle Özsüt’ün enfes lezzetlerine eşlik ediyor. Çikolata sosu, frambuaz sosu ve özel fındık kremasıyla lezzetlenen mis kokulu, tereyağlı ekmek Brioche, her seçeneğiyle sıra dışı, ezber bozan tatlar sunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir