Tatlı Krizine İyi Gelen Mekan, Kukis Acıbadem

Tatlı Krizine İyi Gelen Mekan, Kukis Acıbadem

Alkolsüz Mekanlar Kadıköy Acıbadem Kukis

Acıbadem’de 25. yılını tamamlayan Kukis tam bir tatlı cenneti! Kendi üretimleri olan nefis tatlı çeşitleri arasında göz gezdirirken kendinizi kaybetmemeniz mümkün değil… Günlük taptaze tatlılar, pastalar ve daha birçok lezzete sahip Kukis’i gelin yakından tanıyalım.

Alkolsüz Mekanlar Kadıköy Acıbadem Kukis

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinin sınırları içerisinde bulunan Acıbadem Mahallesi yoğun bir nüfusa sahip. İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Acıbadem bu ilginin hakkını veriyor. Birbiri ardına açılan yeme-içme mekanları, yeşil doğası ve nezih yaşam alanları ile hemen herkesin seveceği bir şeyler bulunan nadir yerlerden biri.

Alkolsüz Mekanlar Kadıköy Acıbadem Kukis

25. yıl önce hizmete başlayan ve konforu üst seviyeye çıkarmak için konsept değişikliğine giden Kukis kahvaltısı, farklı lezzetleri, içecek menüsü ve özellikle tatlıları ile son zamanları en çok konuşulan mekanları arasında yer alıyor! İster kahvaltı için uğrayın, isterseniz de günlük olarak hazırlanan nefis tatlıların tadını çıkarın ama buraya mutlaka uğrayın!

  • Kukis Acıbadem
  • Adres: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No 154/A, Üsküdar İstanbul
  • Telefon: 0216 326 54 88

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir