Tatile Gitme Hissi Uyandıran En Güzel Kapalı Mayolar

Tatile Gitme Hissi Uyandıran En Güzel Kapalı Mayolar

Hülya Aslan: Bahr Tesettür Mayo - Aybüke Nur Demirci: Heqa Yüzme Takımı

Evde geçirilen uzun zaman sonrası her birimizi tatil heyecanı sardı. Doğaya ve denize kavuşacak olmanın verdiği huzurla birlikte tatlı bir alışveriş telaşı da dört bir yanımızı kapladı. Normalleşmeyle birlikte üretimlerini hızlandıran markalar da özgürlüğü kısıtlamadan güzelliği yakalamanın peşine düştü. Ve sezonun en sevilen tesettür mayo modelleri görücüye çıktı. Gelin, koleksiyon araştırmalarımız sonucunda filtrelediğimiz modellere göz atarken; sahillerde hangi tesettür mayolar öne çıkacak hızlı bir göz atalım.

Adasea Siyah Likralı Tesettür Mayo - Haşema Siyah File DetaylıTesettür Mayo

Adasea Tesettür Mayo

Zamansız ve Risksiz: Siyah Tesettür Mayo

Tesettürlü kadının yaşamında siyahın yeri her zaman bambaşka. Ne moda olmaktan vazgeçer ne de şık.. Her zaman risksiz halleriyle siyahlar, 2020 yılının tesettür mayo koleksiyonlarında da öne çıktı. Haşema markasının daha bol kalıptaki siyah tam tesettür mayolarının yanı sıra Adasea markasının bir tık vücudu saran likralı ürünleri bunlara birer örnek.

Mevra Bordo Beli Büzgülü Desenli Tesettür Mayo

Biraz Hareket Diyenlere: Geometrik Tasarımlar

Tesettür mayoları sadece denizde değil, sahilde vakit geçirirken de kullanmak isteyenler, günlük hayatın modasına uyum sağlayabilir. Yeni sezondaki geometrik desenlerle detaylandırılan tasarımlar, bunun için harika bir seçenek. Mevra markasının oldukça cool görünen geometrik tasarımları da şüphesiz sezonun sevilenlerinden.

Adasea Mavi Tesettür Mayo

Adasea Tesettür Mayo
Adasea Tesettür Mayo

Denizle Uyum Sağlayan ‘Mavi’ler

Uçsuz bucaksız maviliklerden ilham alan tesettür mayolar, tatil günlerinde en huzur verici halleriyle karşımıza çıktı. Bu tasarımlar arasında, sade halleriyle mavi tonlarını görsek de en çok desenli modeller öne planda. Adasea markası da mavinin güzelliğini etnik, çizgili, çiçekli ve geometri baskılarla yansıtırken; sezonun favorileri arasına girdi.

Marina ve Mayobella Çiçek Desenli Mayo

Yaz Çiçekleri Olmadan Olmaz

Yazın enerjisini yaşatan çiçek desenler, tesettür mayoları da güzelleştirmye kararlı. Koleksiyonlarda onlarca farklı ton ve şekille serpiştirilen floral baskılar, markaların da tesettürlü kadınlarında radarında. Marina ve Mayobella markalarının farklı çiçekli mayoları, yılın en sevilerinden oldu bile.

Mayovera Nakış Boncuk Süslemeli Tasarım Mayo - Tarz-ı Şahane Tasarım Mayo

Denizden Çıkınca da Şıklık Devam Ediyor

Klasik tesettür mayolardan sıkılanlar, günlük şıklığı denizde ve sahilde de yaşamak isteyenler için yeni sezonda birçok seçenek var. Balon kol trendini plajlara taşıyan markalardan olan Mayovera da bunlardan biri oldu.

Mayovera Trendy Tasarım Mayo - Mayovera Kuş Gözü Detay Tasarım Mayo

Sportif ve Cool Tesettür Mayo Trendi

Tatil benim için rahatlıktır diyenler, sezonun sportif mayolarına mutlaka göz atmalı. Cool duruşlarıyla özellikle gençlerin dikkatini çeken bu modeller arasında Mayovera markası öne çıktı.

Tesmay Tam Kapalı Mayo - Riva Mera Tam Kapalı Mayo

İki Renkli Eforsuz Modeller

Klasiklerden şaşmayanların tercihi olan iki renkli tesettür mayolar, bir yandan sadelik bir yandan da farklılık sundu. Markaların çoğunda bulabileceğiniz bu tasarımlardan en göze çarpan şıklıktakiler, Tesmay, Riva Mera, Ranuna gibi markalarda yer aldı.

Nike Tesettür Mayo

Nike’ın Tesettür Mayoları Gündemde

Yeni sezona güçlü bir giriş yapan “Nike Victory Swim” koleksiyonu, tesettürlü kadınların şimdiden radarına girdi. Suyun tadını çıkarmak için hiçbir engel olmadığı mottosuyla her zamanki gibi dünya markalarına öncü olan Nike, bu sezon plajları ele geçirecek gibi.

Heqa Tetra Yüzme Takımı

Güzel ve Amacına Uygun Mayolar

Tesettürden ödün vermeden sadece deniz keyfini yaşamak isteyenler için koleksiyonlarda alternatifler çok. Sudan çıkınca çabuk kuruyan, vücuda yapışmayan hepsiyle birlikte sadece bir görüntü sunan tasarımlar, her zaman tercih sebebi. He-qa markasının naif görünümlü tesettür mayoları da tam da bu yüzden listemizde.

Manila Tesettür Mayo

Sadeliğiyle Şıklaşan Genç Görünümler

Natürel tonlarla tasarlanan ve detaylara sıkıştırılan desenleriyle şıklaşan tesettür mayolar, 2020 yılının en gözde ürünleri. Manila’nın her yaşın kadınına hitap eden koleksiyonunda sezonun “en” isimleri yer alıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir