Tatilde Nasıl Giyinmeli, Hangi Parçaları Bavula Eklemeli?

Tatilde Nasıl Giyinmeli, Hangi Parçaları Bavula Eklemeli?

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Elbise: Bregazzi – Terlik: Leny

Bavul toplama sezonu açıldı! Göz alıcı güneş, sıcak kumlar, masmavi deniz sizleri beklerken akıllara ne giymeli, bavula hangi parçaları eklemeli soruları takılıyor.

Sezonun trend parçaları, tatilin olmazsa olmazları, hem stilini yansıtacağın hem de rahat edeceğin parçalar ve yanına alman gerekenlerle koca bir bavul nasıl hazırlanır, gelin göz atın. Her durumda muhakkak bir şeyleri unutanlarsa bu listeyi mutlaka bir kenara not etmeli!

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

1. Çiçekli Elbise: Çiçekli uçuş uçuş elbiseler, tatil bavullarının olmazsa olmazı. Plajda, akşam gezmelerin, havuz kenarında, sahilde… Tatilinin her anında gündüzden geceye uyum sağlayacak trend parçalardan mutlaka bir tane edinmelisiniz.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

2. Çizgili Elbise: Çizgili elbiseler, tatil günlerinin gündüzleri için hayat kurtarıcı. Uyanır uyanmaz üstünüze alacağınız çizgili elbiseler, hemen hemen her parçayla uyum sağlayacak hayat kurtarıyor. Hem trend görünüm hem konfora imza atan çizgili cool elbiselere, tatil bavulunuzda yer açın.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

3. Kimono: Sahillerin vazgeçilmez parçası kimonolar, 2017 yazında da gündemde. Renk renk, desen desen tasarlanan kimonolar plajın olmaz olmazı. Kimi zaman elbise görünümde kimi zamansa önü açık uçuş uçuş hazırlanan kimonolar, her haliyle kurtarıcı.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

  • Pantolonlu Takım: Elif Eser – Satın Al
  • Haki Pantolonlu Takım: Kadriye Baştürk – Satın Al

4. Bol Pantolon: Sıcak yaz günlerinin en konforlu parçası bol pantolonlar. Tatilde sizleri rahat ettirecek, püfür püfür kumaşları ve neredeyse her koleksiyonda desen desen renk renk hazırlanan tasarımlara bavullarda yer açın.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Basic Elbise: BasicLove

5. Basic Parçalar: Tatil bavullarına basic parçaları katmayı unutmayın. Kimonoların içine giyeceğiniz beyaz uzun tunikler, bol pantolonlarla kullanacağınız salaş tişörtler kurtarıcınız olacak. Yazı baskılı tişörtlerse cool havayı sergilemek için birebir.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

6. Tesettür Mayo: Tesettürlü kadınların tatil bavullarında haşemalar önemli bir yer ediniyor. Bunun içinse her türlü durumu göz önüne almak gerek. Sadece hanımlar bölümünde havuz keyfi yaşayacaklar yarı kapalı haşemalar, ortak sahilde denize girecek hanımlar tam kapalı haşemaları yanına almalı ve hatta her ikisini de her ihtimal karşı bavullara eklemeli. Bununla beraber denizde çıkar çıkmaz üzerinize alacağınız kimonoları, pareoları unutmayın.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Ferace: Kevser Sarıoğlu- Satın Al

7. Ferace: Özellikle tatilini otellerde geçirecek tesettürlü kadınlar, yanlarına muhakkak bir ferace almalı. Restoranlardan havuza, havuzdan denize, geçerken hemen üzerinize alıp çıkabileceğiniz feraceler, tatil boyu rahat ettirecek.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Plaj Çantası: İkiKız

8. İkili Plaj Çantaları: Tatil bavulunun olmazsa olmazlarından biri de ikili plaj çantaları. Bir büyük bir küçük boy takım olarak seçeceğiniz çantalar, kremlerinizi ve diğer sıvı eşyalarınızı küçük bölmesinde kalan eşyaları ise büyük bölmeden saklamanızı sağlayacak.

9. Terlikler: 2017 yazında terlikler bu kadar gündeme gelmişken, tüm tatili terliklerle geçirmemeniz için hiçbir sebep yok. Akşam şıklığına farklı gündüze farklı bir plaj terliğini tatil bavullarınıza muhakkak koyun. Özellikle yazı baskılı modeller gündüz plaj zamanına, çiçekli şık terlikleri ise akşam şıklığına, tek terlikle tatili geçirmek istiyorsanız da metalik parçaları seçebilirsiniz.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

10. Koruyucu Ürünler: Tatil boyunca güneşin tadını çıkarırken zararlı ışınlardan da korunmayı unutmayın. Cilt lekelenmeleri, kansorojen ışınlardan sakınmak için güneş gözlüğü ve güneş kremlerini yanınızdan eksik etmeyin.

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Şal: Pamuk Evi

11. Pamuklu Şallar: Tatil boyunca başınızdan eksik etmeyeceğiniz ve bavulların olmazsa olmazı pamuk şallar. Sıcak yaz günlerinde rahat ettirecek ve konforunuzu eksik etmeyecek pamuklu şallardan birkaç farklı rengi yanınıza almayı unutmayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir