Tatil Rotasını Sakinliğe Çevirenler İçin Yarım Kapalı Mayo Modelleri

Tatil Rotasını Sakinliğe Çevirenler İçin Yarım Kapalı Mayo Modelleri

Adasea Yarı Kapalı Havuz Mayoları

Tatil heyecanıyla coşup taşarken; bir yanımızı da alışveriş telaşı sardı. Denizi ve havuzu böylesine özlemişken bavul hazırlama rutininin her zamankinden daha mutluluk verdiği kesin. Belki kimsesiz bir koyda, belki izole bir bungalovda, rotasını sakinliğe çevirenler için yarı kapalı tesettür mayolar kesinlikle şart. Gelin koleksiyonlarda öne çıkan tasarımlardan hem iyi görünen hem de rahat ettiren modellere yakından bakalım.

Mayovera Nakışlı Yarı Kapalı Mayo

Siyahın Detaylarla Şıklaşan Güzelliği

Tunik havasındaki kısa kollu bir üst, diz boyundaki taytlarıyla yarı kapalı mayolar suyun tadını çıkarmanız için harika bir seçenek. Bu yaz alıp sonraki sezonlarda da rahatlıkla kullanmanız için siyah akıllıca bir tercih. Ne modası geçer ne de güzelliğini yitirir. Mayovera markasının yeni sezon koleksiyonunda yer alan ve yakasındaki detaylarla şıklaşan minimalist modelleri iyi bir fikir.

MARİNA Yarım Kapalı Mayo

Yaz Coşkulu Desenli Modeller

Tatil deyince aklınıza rengarenk çiçekler, masmavi sular ve teninizi yakan güneş geliyorsa stilinizi de bu çizgide oluşturabilirsiniz. Tam da bunun için koleksiyonlardaki desenli tasarımlardan birini sepete eklemeniz yeterli. Marina markasının denizden ilham aldığı mavi desenli mayosuyla; rengarenk çiçeklerle yansıttığı etnik desenli mayosu da tercih edebebilecekleriniz arasında.

Haşema Palmiye Desenli Sıfır Kol Havuz Mayo

Tropikal Mayolar

Palmiye ağaçlarından esinlenerek tasarlanan tropikal desenli mayolar, yeni sezonda tesettürlü kadınlara göz kırpıyor. Hem deniz keyfini yaşatacak hem de yazın güzelliğini üzerinizde hissettirecek modeller, yazın en sevilenlerinden. Haşema markasının sıfır kollu mayoları da bu ikili konfor için listenizde olmalı.,

Adasea Mavi Yarı Kapalı Havuz Mayoları

Adasea Havuz Mayo
Adasea Havuz Mayo

Denizin Mavisinden İlhamla

Belki uçsuz bucaksız denizden; belki de bulutsuz masmavi gökyüzünden… 2020 yazının mayolarında huzur veren hissiyle mavi tasarımlar ön plana çıkıyor. Hemen hemen her markada tesettürlü kadınları selamlayan yarı kapalı modellerden radarımıza takılan iki seçenek de Adasea markasında yer alıyor.

Dagi Askılı Taytlı Elbiseli Mayo

Sıfır Kol Modellerle Su Keyfi

Suyun keyfini çıkarırken rahat etmek isteyenler, yarı kapalı mayolardan sıfır kolluları tercih edebilir. Dagi‘nin de koleksiyonunda yer alan bu model, diz boyundaki taytıyla konfor sunarken iki renkli tasarımlarıyla aynı zamanda şıklık da vadediyor.

LC Waikiki Kuşaklı Baskılı ve Çizgili Elbise Mayo

 Mayo Elbiselerle Konfor

Yarım kapalı mayo modellerinden biri de elbiseler. Dize uzanan boyları ve sıfır kollu tasarımlarıyla alternatif sunan parçalar, sudan çıktıktan sonra da şıklık sunuyor. Ayrıca daha önce aldığınız mayolarınız varsa, sadece bu elbiselerden edinip diğer mayonuzun taytıyla kombinleyerek seçenekleri çoğaltabilirsiniz. LC Waikiki‘nin koleksiyonlarında bu tarz parçaları görebilirsiniz.

Ranuna Yarı Kapalı Mayo

Mayolarda Su Yeşili Trendi

Günlük giyimde soft duruşlarıyla iç ferahlatan su yeşili trendi, mayolara da etki ediyor. Genç ve sakin görünümleriyle hem şık duran hem de güneş çekmeyecek olan bu parçalar, sezonun en iyileri arasında yer alıyor. Ranuna markasında da su yeşili mayoların iki farklı seçeneğini bulmak mümkün.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir