Tarihi Atmosferi ve Lezzetli Yemekleriyle ‘Bizim Mutfak Lokantası’

Tarihi Atmosferi ve Lezzetli Yemekleriyle ‘Bizim Mutfak Lokantası’

Alkolsüz Restaurantlar Bizim Mutfak Eminönü

Alkolsüz Restaurantlar: Bizim Mutfak Lokantası

Hayatınıza tat katmak ve kaliteli yemeği ucuz fiyata yemek istiyorsanız Bizim Mutfak Lokantası sizleri bekliyor…

Mutfak konusunda uzman olan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip Bizim Mutfak, Türk damak tadına uygun birbirinden leziz yemekleri ile Eminönü’nde açılan ilk lokantasıyla Mayıs ayından itibaren hizmet vermeye başladı.

Bizim Mutfak Lokantası’nda Türk mutfağının geleneksel tatları, özgün bir sunum ve lezzetle her gün taze olarak hazırlanmaktadır. Günde 25 çeşit sıcak yemek, 4 çeşit zeytinyağlı, 4 çeşit salata ve 6 çeşit tatlı çıkan lokantada sabahları da poğaça ve kahvaltı servisi verilmektedir.

Uygun fiyatla kaliteli hizmet sunulan lokantada, ızgara köfteden saray kebabına, zeytinyağlı enginardan peynir tatlısına kadar pek çok geleneksel lezzeti bir arada bulabilirsiniz.

Alkolsüz Restaurantlar Bizim Mutfak Eminönü

“Bizim Mutfak Lokantası” geleneksel esnaf lokantası kavramının güncel bir yorumudur. Mekan kurgusunda tarihsel öğelerle fonksiyonellik harmanlanmıştır. Sirkeci’deki tarihi Sümerbank binasında konumlanan lokantanın zemininde kullanılan karo çiniler, duvarlarındaki Selçuklu motifli seramikler ve Osmanlı tarzı aydınlatmalar ile mekan etrafındaki tarihi dokuya uygun bir şekilde kurgulanmıştır. Bunun yanında bölgenin yoğunluğundan uzaklaşabileceğiniz, ferahlık hissi içinde güzel geleneksel türk mutfağı yemekleri yiyebileceğiniz, sade ama nitelikli bir mekan yaratılmıştır.

Lezzetli Yemeği Uygun Fiyata Yemek için Bizim Mutfak Lokantası

“Bizim Mutfak Lokantası” dışarıdan bakınca bile insana ferah gelen ve çok uygun fiyatlara sahip hoş bir mekan. İki katlı lokantada çok sayıda turiste rastlamak mümkün. Menüleri zengin ve yemekleri gayet lezzetli. Tam köşeye yerleşmiş iki katlı büyük bir bina olmasının mekana avantaj sağladığını müşteri yoğunluğuna bakarak söylemek mümkün.

Talep çok olmasına rağmen iyi bir iç dizayna sahip olduğu için ortamı çok ferah. Ahşap merdivenlerinden çıkıp cam kenarında bir masaya oturduğunuzda yoldan gelip geçenleri izleyerek keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Alkolsüz Restaurantlar Bizim Mutfak Eminönü

Porsiyonları oldukça doyurucu ve menüde etli dolmadan musakkaya, zeytinyağlı enginardan kabak tatlısına kadar ev yemeği tadında birçok ürünü bulmak mümkün. Kebap ve köfte çeşitlerinde çevredeki lokantalardan farklı lezzetler sunuyorlar. Menülerinde et yemeği olarak islim kebabı, kağıt kebabı, kadın budu köfte ve kiremit köfte gibi farklı tatları bulmak mümkün.

Sabahları erkenden poğaça alabilir, menemen yiyebilirsiniz. Yemeklerinizi ortada self-servis olan açık büfeden seçip alabiliyorsunuz.

Son olarak Bizim Mutfak Lokantası, içeride 157 kişilik dışarıda 25 kişilik oturma kapasitesiyle, pazar günleri hariç haftanın her günü 07.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alkolsüz Restaurantlar Bizim Mutfak Eminönü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir