Takıyla Kendi Hikayeni Anlat! (Ekstra 25 TL İndirim Kuponu)

Takıyla Kendi Hikayeni Anlat! (Ekstra 25 TL İndirim Kuponu)

Luzdemia Takı ve Aksesuar

Son zamanlarda hızla yükselen bir takı trendi Luzdemia.com tarafından Luzyo markası ile Türkiye’ye getirildi. Bu trendde cam bir madalyonun içine, kişi kendi hikayesini anlatan çeşitli sembolleri yerleştirerek kişiselleştirilmiş özel takısını yaratıyor.

Luzdemia Takı ve Aksesuar

Kendi hikayesini takı ile tasarıma dönüştürmek isteyen kadınlar once kendi dünyalarını sembolize eden, diledikleri boy, renk ve tarzdaki LuzyoLocket’larını seçiyor, ardından işin en eğlenceli kısmına geçiyorlar. Birbirinden renkli, anlamlı ve sevimli sembollerden, kendi dünyalarını anlatan, onlara mutluluk veren sembolleri belirliyorlar.

Luzdemia Takı ve Aksesuar

Sonrasında, anlamlı kelimelerin yazılı olduğu plakalardan, diledikleri uzunluk ve stildeki zincirlerden kendilerine uygun olanları seçtikten sonra Luzyo’larını şık kolye uçlarıyla da süslüyorlar. Böylelikle, boyunlarını süsleyecek hikayelerini, kendi, özel Luzyo kolyelerini hayata geçirmiş oluyorlar.

Luzdemia Takı ve Aksesuar

Luzdemia.com ayrıca hızlı gönderi süreleri ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile de dikkat çekiyor. Çok kısa bir süre önce satışa sunulmasına rağmen Luzyo kolyeler Instagram ve Facebook gibi sosyal medya kanallari üzerinden binlerce kişi tarafından beğenilmiş durumda.

Sosyal medyada Luzdemia; instagram.com/luzdemia, facebook.com/luzdemia

Luzdemia Takı ve Aksesuar

Sadece YeşilTopuklar’a özel 25 TL’lik indirim kuponu ile Luzdemia.com‘dan kendi hikayeli Luzyo kolyenizi tasarlayın ve alışverişinizi tamamlarken bu kupon kodunu kullanın: YT15025

(Kupon kodu 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerlidir ve 150 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde anında 25 TL indirim sağlar.)

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir