Swarovski’nin İhtişamın Asla Sönmeyen Gücünden İlham Alan Koleksiyonları

Swarovski’nin İhtişamın Asla Sönmeyen Gücünden İlham Alan Koleksiyonları

Swarovski Siyah Altın Rengi Kaplama Minnie Halka Küpeler

Zengin tarihinden güç alan Swarovski Sonbahar/Kış 2020 (SK20) Koleksiyonu, ihtişamın asla sönmeyen gücüyle birbirine bağlanan ve markanın 125 yıllık tarihinin karakterini belirleyen iki hikayeyi bizlere anlatıyor. Sonbahar sezonu, Swarovski’nin ilk kristal ürünlerini tasarladığı yıllar olan 1970’lerin canlı ihtişamından ve yaratıcılığından ilham alıyor, Yılbaşı sezonu ise Swarovski’nin doğduğu yıl olan 1895’in seçkin ve soylu ihtişamına atıfta bulunuyor.

Markanın yenilikçi ruhunu yansıtan Sonbahar Kış 2020 Koleksiyonu, Swarovski’nin doğasında var olan işçilik, kristal uzmanlığı ve sıra dışı tekniklerin yaratıcı bir ifadesi olarak karşınıza çıkıyor.

1970’lerden İlham Alan Swarovski Sonbahar Koleksiyonu

Swarovski, Sonbahar Koleksiyonu için geçmişteki efsanevi parçalarını yeniden yorumlamak ve hem yeni hem de moda parçalar tasarlamak adına arşivlerinde keşfe çıktı. 1970’lerden ilham alan Swarovski, bu on yıllık dönemle bağdaştırılan kendini ifade etme ve orijinallik niteliklerini cesaretlendirmek için tasarlanan bir koleksiyon ile herkese güç katmayı hedefliyor. Bu dönem Swarovski için önemli bir dönüm noktasıydı çünkü marka ilk kristal heykelciğini 1976 yılında tanıttığında, bu gelişme ilk takı koleksiyonlarının tasarımına hayat veren yeni bir ürün odaklı dönemin başlangıcı oldu. Sonbahar Koleksiyonun tamamında çok yönlü toprak tonları canlı renk patlamalarıyla birleşirken, beyaz cesur siluetler ise seçkin Swarovski kristal detaylarıyla birleşiyor.

Swarovski Twist Koleksiyonu Yüzükler

Twist

Swarovski’nin geçmiş tasarımlarından biri olan Spiral ailesini adeta ‘büküp’ baştan tasarlayan yeni Twist Koleksiyonu, spiral trendinin zamansız bir yorumu. Zarif ve modern iç içe geçmiş şekiller, görkemli ve gündüzden geceye uzanan bir tarz için mükemmel bir göz alıcı optik yanılsamalar oluşturuyor.

Tarz önerisi: Ayrıntılı Twist yüzükle birlikte klasik bir kolye kullanarak görünümünüze ekstra ışıltı katarak tüm kıyafetlerinizi aydınlatın.

Swarovski The Elements Koleksiyonu İğneli Küpeler

The Elements

Swarovski, The Elements Koleksiyonu ile bir burcu doğal bir elementin enerjisiyle bağdaştırıyor. Dünyanın dört bir yanındaki bireylere güç katan güçlerden ilham alan her bir parça, onu takan kişinin kişiliğini ve karakteristik özelliklerini yansıtmak için tasarlandı.

  • – Ateş – tutkulu
  • – Su – hayalci
  • – Hava – yaratıcı
  • – Toprak – sadık

Çok yönlü kolye gibi kadınsı ve zahmetsiz bir kullanım sunan siluetler, moda bir görünüm için Pointiage® tekniğine sahip kristallerin yanı sıra Swarovski incileriyle de tamamlandı. The Elements kolye, çeşitli kullanım seçenekleri sunmak için kişiselleştirilebilir bir tasarıma sahip.

Tarz önerisi: Modern bir görünüm için bir kolyeyi The Elements Koleksiyonundan küpelerle birlikte kullanın.

Swarovski Telefon Kılıfı - Kalem- Anahtarlık

1895’in Seçkin ve Soylu İhtişamından İlham Alan Swarovski Yılbaşı Koleksiyonu

Yılbaşı Koleksiyonunda Swarovski, soylu bir ihtişam anlayışını ışıltılı bir modern yorumla birleştiriyor. Swarovski’nin doğduğu dönemde soylular takıları bir zarafet göstergesi olarak kullanıyordu ve bu yeni koleksiyon ile gösterişli süsler; altın tonlarının zengin bir renk paleti, zümrüt yeşili, yakut kırmızısı ve tabi ki de Swarovski’nin efsanevi mavisiyle birleştirildi. Pointiage® tekniğine ve pavé süslemeye yer veren karışık Swarovski taş kesimleri, güçlü ihtişamıyla herkesi kendine hayran bırakmak için tasarlanan koleksiyonunun yoğun ışıltı yayan görünümünü güçlendiriyor.

Swarovski Tennis Deluxe Koleksiyonu Kolyeler

Tennis Deluxe

Swarovski’nin Tennis Deluxe Koleksiyonu, klasik Tennis tasarımına modern bir yorum getiren karışık kesimli taşlara sahip yeni parçaları tanıtıyor. İster günlük tarzınızda kullanın ister daha ayrıntılı ve çarpıcı bir görünüm için moda ve stil sahibi bir vurguyla kullanın, bu yeni siluetler gerçek bir parıltıyla ışığı yakalamak için mükemmel bir şekilde yerleştirildi.

Tarz önerisi: Sade günlük tarzınıza ışıltı katmak için Tennis kolyeyi tercih edin.

Swarovski Sparkling Dance Koleksiyonu Kolye ve Küpeler

Sparkling Dance

Swarovski yılbaşı sezonu için efsanevi koleksiyonlarından birine soylulara yaraşır bir ilgi gösteriyor. Sparkling Dance Koleksiyonuna katılan yeni tasarımlar, dans eden taşın benzersiz hareketini dinamik ve gösterişli süslemelerle göz alıcı bir şekilde tasvir ederek, sezona özel ışıltılı bir görünüme hayat veriyor.

Tarz önerisi: Akşam ihtişamınızı, uyumlu yüzük veya küpelerle birlikte kullanılan benzersiz yelpaze kolye ile artırın.

Diğer insanların ışıltılarıyla nasıl tarz oluşturduğunu görmek için lütfen Swarovski’nin #SparkDelight platformunu ziyaret edin. Swarovski hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi Instagram, Facebook’ta takip edip, Swarovski.com’u ziyaret edin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir