Şüşütown ‘dan Hemen Sahip Olmak İsteyeceğiniz 5 Kombin

Şüşütown ‘dan Hemen Sahip Olmak İsteyeceğiniz 5 Kombin

Şüşütown 2016 Yaz Modelleri

‘Az çoktur’ felsefesini benimseyen Şüşütown, bu felsefeden yola çıkarak 2016 İlkbahar-yaz Kasaba Koleksiyonunun temelinde rahat ve şık basic’lere yer veriyor. Tasarımlar, özel üretim kumaşları ve vücuda oturmayan kalıplarıyla kombinlerin vazgeçilmez parçalarını oluşturuyor.

Tasarımcı Şüheda Aydın’ın anne mesleği tekstil üreticiliğine kendi dokunuşunu katmasıyla temelleri atılan Şüşütown, 2016 ilkbahar yaz sezonuna her tarza uygun ve her kombinin temelinde yatan parçalara yer veriyor. Tüm materyalleriyle birlikte özenle hazırlanan ürünleri ince bir işçilikle hayata geçiriliyor. Trendlerin izinden gitmek yerine trendleri belirleyen Şüşütown markası, Yesiltopuklar.com moda yazarlarından Çağla Aksu ve Tasarımcı Esra Keskin Demir’in de gardırobunda da yer kaplıyor!

Şüşütown 2016 İlkbahar-Yaz sezonunu ürünleri arasında basic ve asimetrik tunikler, plise etekler, keten elbiseleri sosyal yaşantınızda da size keyifle eşlik edecek. İşte Şüşütown 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndan hemen sahip olmak isteyeceğiniz 5 ürün!

Şüşütown 2016 Yaz Tesettür Kombin

Renk Cenneti

Şüşütown 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonu “Kasaba”, zengin ürün gamı ve geniş renk skalasıyla sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Enerjik bahar çiçekleri ile bütünlük yakalayan renk çeşitleri dinamik stillerin enerjik parçalarını oluşturuyor.

Üç farklı renk seçeneği ile sunulan plise etek özellikle şık ve sportif bir stil oluşturmak isteyenlerin tercihi olacak. Şüşütown 2016 yaz koleksiyonundan seçtiğimiz hardal plise eteği, payetli sweatshirt ile kombinleyebilirsiniz.

Şüşütown 2016 Yaz Tesettür Kombin

Şüşütown Mavi Keten Elbise – Satın Al

En İyi Elbise

Uzun elbiseler, yeni sezonda koleksiyonların favori parçalarından biri olacak. Sportif bir stil için Şüşütown mavi keten elbiseyi sneakers’larınızla tercih edin.

Şüşütown 2016 Yaz Tesettür Kombin

Şüşütown Yıldız Tunik – Satın Al

Yıldızlardan İlham Alın

Yıldız desenleriyle kombinlerinize hareket katmanız mümkün. Şüşütown 2016 yaz koleksiyonundan seçtiğimiz kolları yıldız desenli tunik ile yaz kombinlerinizde fark oluşturabilirsiniz. Cool ve dinamik bir görünümün kapısını aralayan yıldızlı tunik, sezon trendlerini takip ettiğinizin kanıtı olacak.

Şüşütown 2016 Yaz Tesettür Kombin

Şüşütown Kuşlu Tunik Mavi – Satın Al

Ayrıntılara Takılın

Alışverişlerinizde bir kıyafetin modeli, rengine takıldığınız kadar kumaşı ve ayrıntılarına da takılın. Çünkü detaylar ayrıntılarda gizlidir… Şüşütown yakası kuş motifli tunik de işte tam bu özelliğe sahip. Sade duruşunun yanında göze fazla gelmeyen ancak ayrıntılara takıldığınızda fark edebileceğiniz kuş motifi zevk sahibi kombinlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Şüşütown 2016 Yaz Tesettür Kombin

Vintage Gri Lover Tunik – Satın Al

Kurtarıcı Basic Tunikler

Son zamanların yıldızı olan basic tunikler özellikler gençler için tam bir kurtarıcı oluyor. Şüşütown 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunun en dikkat çeken basic parçalarından olan Vintage Lover Tunik şimdiden ilkbaharı ele geçirdi. Haki, beyaz ve gri olmak üzere üç farklı renk alternatifi ile sunulan lover tuniğe ve spor ayakkabılar müthiş bir uyum sağlayacak.

Trendlere yön veren ve ürün gamını sürekli genişleten Şüşütown ürünlerine hemen gardırobunda yer açmak için www.susutown.com ‘u ziyaret edebilir ve yeni sezon alışverişini zahmetsizce gerçekleştirebilirsin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir