Sultanesarp.com, Yılın 365 Günü İndirimli Eşarp ve Şal!

Sultanesarp.com, Yılın 365 Günü İndirimli Eşarp ve Şal!

Sultan Eşarp İndirimli Eşarp

İnternet üzerinden alınması en kolay ürünlerdendir eşarp ve şallar… Beden kaygısı olmadan hali hazırda bildiğiniz ve kullandığınız markaların eşarp ve şallarını büyük bir rahatlıkla oturduğunuz yerden satın alırsınız ve ürününüz kapınıza gelir.

Sultanesarp.com sitesi bu süreci daha da öteye götürerek yılın 365 günü indirim vaad ediyor! Evet yanlış duymadınız, Türkiye’de eşarp denildiğinde aklınıza gelen Aker, Armine, Cacharel, Pierre Cardin, U.S. Polo gibi markaların eşarplarını %40, %50 ve hatta bazen daha fazla indirimle www.sultanesarp.com’dan satın alabilirsiniz.

Sultan Eşarp İndirimli Eşarp

İlk olarak 2014 yılında İstanbul, Ümraniye’de mağazasını açan Sultan Eşarp, şimdilerde internet sitesi üzerinden Türkiye’nin her bölgesine indirimli eşarp ve şal satışı gerçekleştiriyor. En iyi ürünü en iyi fiyata sunma gibi bir amaç edinmiş marka, düzenlediği kampanyalarla bunu başarıyor.

Sultan Eşarp İndirimli Eşarp

Sürekli devam eden indirimlerin yanında dönemsel kampanyalarla da müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan Sultanesarp.com’da ödemelerinizi kredi kartı ile taksitli yada peşin veya kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.

Özellikle Anadolu’daki küçük işletmelere yönelik düzenledikleri toptan satış sistemi ile dileyen ticari müşterilerine indirimli toptan satış hizmeti de sunuyorlar.

Sultan Eşarp İndirimli Eşarp

Tüm bu anlattıklarımız ilginizi çekti mi? Oysa avantajlar daha bitmedi! Sultanesarp.com’dan yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişinizde anında 15 TL indirim kazabilirsiniz. Anında 15 TL indirimden yararlanmak için YESIL15 kodunu kullanmanız yeterlidir. Kupon kodunuz 2016’nın sonunda kadar geçerlidir.

Adres: Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. No: 128 Kat:1 Ümraniye/ Istanbul

Tel: 0216 316 2002 – Whatsapp: 0545 716 4474

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir