Süleymaniye İftar Mekanlarının Öne Çıkan Adresi: Seyr-i İstanbul Haliç Cafe

Süleymaniye İftar Mekanlarının Öne Çıkan Adresi: Seyr-i İstanbul Haliç Cafe

Seyr-i İstanbul Haliç Cafe

Muhteşem mimarisi ile arz-ı endam eden Süleymaniye Cami’ni sınırlarında barındıran, harika manzaralara ev sahipliği yapan semt Süleymaniye’de, akşam ezanının huzuruyla başlayıp, teravihe kadar devam eden keyifli bir iftar yemeği arayışından olanlar için harika bir önerimiz var: Seyr-i İstanbul Haliç Cafe… İsmiyle müsemma bir konumda bulunan mekanda, panoromik bir İstanbul manzarası izlerken, keyifli iftar menüsünün de tadını çıkarmak mümkün oluyor. Mekanla ilgili detaylar, iftar ve sahur menü fiyatları ve içerikleri ise yazımızda yer alıyor.

Seyr-i İstanbul Haliç Cafe

İftar ve sahur buluşmalarının keyifli mekanı

İftarda arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle ya da ailenizle buluşup, hem güzel bir yemek yiyebileceğiniz hem de bir hayli eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir mekan Seyr-i İstanbul Haliç Cafe. Tercihini beyaz etten yana kullananlar için de kırmızı etten yana kullananlar için de ayrı menüler hazırlayan mekanda, iftar için köfteli ya da tavuklu seçeneklerden birini istemek mümkün kılınıyor.

Seyr-i İstanbul Haliç Cafe

Sade ve yeterli bir menüyle ziyaretçilerine hizmet veren mekan, uygun fiyatlarıyla da Ramazanda ekonomik bir iftar yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Yalnızca iftarla da kalmayıp, sahurunu da bu müthiş İstanbul manzarası eşliğinde yapmak isteyenleri unutmayan mekan, geniş serpme kahvaltı içeriğinde bir sahur menüsüyle talepleri karşılıyor.

Seyr-i İstanbul Haliç Cafe

Panoromik İstanbul manzarasının tadına doyulmaz keyfi

Mekan gerek iç mimarisi, gerek dekorasyonu, gerekse de harika manzarası ile uzun zamandır çok sevilen ve tercih edilen yerlerin başında yer alıyor. Güler yüzlü ve ilgili personeliyle müşteri odaklı çalışma prensibini sürdüren işletme, iftar ve sahur koşuşturmacalarında bile herkesi memnun etmeyi ve mutlulukla uğurlamayı başarıyor. Taş duvarlardan, kırmızı koltuklara; şık avizelerden, şemsiyeli sokaklara kadar her ayrıntısı göze hoş gelen bu mekanda yenen yemekler de ayrı bir lezzet kazanıyor.

Seyr-i İstanbul Haliç Cafe

  1. İftar menüsü kişi başı fiyat: Köfte Menü: 65 TL, Tavuk Menü: 60 TL

  2. Sahur menüsü kişi başı fiyat: 40 TL

  • Seyr-i İstanbul Haliç Cafe İletişim:
  • Adres: Demirtaş Mahallesi, Ayrancı Sokak, No:9/A, Fatih/İstanbul
  • Tel: (0212) 528 47 34

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir