Şüheda Aydın’dan Elif Doğan’a Haftanın Dikkat Çeken Moda İnstagramları

Şüheda Aydın’dan Elif Doğan’a Haftanın Dikkat Çeken Moda İnstagramları

Tesettür Giyim Modacıları

Şüheda Aydının masmavi elbisesinden, Elif Doğan’ın İnayah stiline, aftanın en çok dikkat çeken moda instagramları bir arada…

Giydikleri kıyafetlerden, kullandıkları ürünlere ve hatta gittikleri mekanlara kadar her anları sabırsızlıkla beklenen fenomenler yine radarımızda. İşte Instagram’ın öne çıkan moda hesaplarından binlerce beğeniye ulaşan o özel paylaşımlar…

Şüheda Aydın Kıyafet Modelleri

Tasarımlarını kendine has stiliyle yorumlayan Şüheda Aydın‘ın, sonbahar göz kırpan renkleriyle kombinlediği eteği, bayrama göz kırpıyor. Bununla beraber aile yaşantısıyla da takdir toplayan Aydın’ın oğlu için düzenlediği mevlit töreninde giydiği mavi takım için söylenecek tek kelime “zarafet” oluyor…

Palindroom Kıyafet Modelleri

Bambaşka paylaşımlarıyla intagramın dikkat çeken hesaplarından @palindroom, neşeli yüzüyle yine beğenileri topluyor. Fotoğraflarındaki estetik duruşu benzersiz tasarımlarına da yansıtırken geçtiğimiz haftanın dikkat çeken isimlerinden oldu.

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Aktif paylaşımları, gençlere özel harika kombinleriyle geçtiğimiz haftada yüz binlerce beğeniyi toplayan @senaseveer, sportif stiliyle geçtiğimiz haftanın zirve yapan isimlerinden. Kimi zaman klasik şıklığı, çoğu zaman sportif halleri benimseyen Sena Sever, özenli kombinleriyle ve kıpır kıpır duruşuyla takipçilerine enerjisini yansıtıyor.

Kuaybe Gider Kıyafet Modelleri

Paylaşımları sabırsızlıkla beklenen bir diğer isim @kuaybegider, yine benzersiz stili harika kombiniyle hayranlık uyandırıyor. Yazın marin stilini kendi tasarımıyla yorumlayan Kuaybe Gider, masmavi bir paylaşım yapıyor, ardından da sıcak günlerin trendi floral desenleri başka bir kombinine taşıyor.

Elif Doğan Kıyafet Modelleri

@elifd0gan‘ın bu haftaki “İnayah” kombinine bayıldık. İnayah marka elbisesi, şal bağlama modeli, çanta ve ayakkabısıyla özenli seçimler yapan Elif Doğan, renk uyumunda da oldukça başarılı. Biraz retro, biraz bohem ve yüksek stil sahibi görünümüyle dikkat çekenler arasında. Geçtiğimiz haftadaki bir başka kombininde ise maviyle nude tonu kombinleyen Doğan, stilindeki gücün asla tesadüf olmadığı vurguluyor.

Elifhanımcık Kıyafet Modelleri

Adalar aşkını ateşleyen @elifhanimcik, Burgaz Ada gezisindeki kombinleriyle stil önerisi veriyor. Yaza veda edip sonbahara merhaba denen şu dönemde bambaşka bir güzelliğe kavuşan adalara gitmek isteyenlere sportif stiliyle ilham oluyor. Elifhanımcık, ada paylaşımlarındaki bini aşan beğeniyle dikkat çeken paylaşımlar arasına adını yazdırıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir