Stil Sahibi Kadınların 2017 Giyinme Kılavuzu

Stil Sahibi Kadınların 2017 Giyinme Kılavuzu

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Stil sahibi kadınların “2017 giyinme kılavuzu” hazır!

Doğa yeniden canlanırken, tasarımlar derin bir nefes alarak dolaplarda yer ediyor. Taptaze bir baharın lezzetini tatmaya hazırlanırken, stiller de restore ediliyor. Natürel güzelliklerin ve sıra dışı parçaların gün yüzüne çıktığı sezonda, var olan onlarca trendin yıldızı ise yeniden parlıyor.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Etek: Dolce & Gabbana

Optimist Renkler

2017 İlkbahar – Yaz sezonunda renklerin sesi bir hayli yüksek. Beklenmedik siluetlere hayat verecek onlarca ton, karakterli olasılıklarla karşınızda. Optimist pembeler, sarılar ve maviler… Cool görünümlere imza attıracak baskın görünümler, stil sahibi kadınların görünümlerini terfi ettirecek.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Ceket: Valentino

Kamuflaj Ceketler

Yeni sezonda da kamuflaj ceketler, güncelliğini ve trendini koruyor. Stil farkı yakalamak isteyenen kadınların denemesi gereken bu cool parçalar, kısa ceketlerden kimi zaman diz boylarına kadar uzanıyor. Moda dünyasıyla yakın temas kurmanızı sağlayacak yeşil ceketler, armalarla yazı baskılarıyla hatta renkli çiçekli nakışlarıyla sevilesi ahenkler yakalıyor.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Etek / Bluz: Prada

Romantik Detaylar

2017 trendlerinde liste başını, romantik siluetler çekiyor. Tasarımların her bir köşesine iliştirilen naif etkiler, yumuşak tavırlarıyla iç dünyanızı aydınlatıyor. Maskülen kodların yerini aldığı romantik sezonda, kat kat fırfırlar, renkli ekoseler, bembeyaz danteller, retro puantiyeler ve rengarenk çiçekler hüküm sürüyor. Bir masaldan çıkagelen prenses moduna bürünerek, hayal dünyanızı bahara açın.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Tropikal Çiçekler

Vahşi doğa stil sahibi kadınların görünümünü ele geçiriyor. Üstelik en enerji dolu haliyle. Sımsıcak yaz günlerinde küllerinden doğan bu trende her zamanki gibi palmiye, çiçek ve ananaslar eşlik ediyor. Hawai desenler kombinlere sıçrarken dolapların yenilenmesine hazırlanın.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Kap: F.R.S For Restless Sleepers

Safari Ruhu

Klasik stillerin dışına çıkmaya hazırlanın. Rotayı kavurucu sıcaklara çevirerek yepyeni maceralara ortak oluyoruz. Safari ruhunu açığa çıkaracak kahve, sarı ve siyah tonlarıyla bir araya gelen parçalar, an be an özgün tavırları yükseltiyor.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Kırmızı Elbise/Kap/Etek: Valentino

Kırmızı Vurgunu

2017’de kırmızının çekim alanına dahil olun. Gösterişli ve ihtişamlı bu renk, stil kodunu zirveye uyarlıyor. Zarif bir enerji yüklenen kırmızının sezondaki evrimine şahit olurken en ufak bir detayı bile karakteristik tavırlara imkan tanıyor. Baştan aşağı kırmızıya bürünmek yerine kombindeki tek bir parçayı bu baskın renkten seçerek, yıldız parça yapın.

Büyük Aksesuarlar

Minimalist elbiselerde en dikkat çeken, büyük madalyon kolyeler olacak. 2017 yazında bu trende kayıtsız kalmayarak yarışı önde tamamlamanız mümkün. Doğal taşların başrolde olduğu aksesuarları, metalik zincirler takip ediyor.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Neşeli Sportif Parçalar

Sportif parçalar, 2017 ilkbahar – yaz sezonunda da yarıştan kopmuyor. Stil ve estetik algımızı yeni baştan yaran oyun bozan parçalar, her zamanki gibi oldukça cool! Koleksiyonların adeta mottosu haline gelen bu üst düzey konfor şekilden şekile giriyor. Denim ceketler, eşofmanlar, sweetlere neşeli desenler ve armalar eşlik ediyor. Bu enerjik tavır, stil sahibi kadınların görünümüne anında karakter katıyor.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Üst: Valentino

Sıra Dışı Detaylar

Minimalleşen ve özgürleşen tasarımların sadeliğine detaylar dahil oluyor. Karakterli stilleri ufacık bir parçayla kanıtlamak isteyenler bu sezonda oldukça şanslı. Sneakerlara ve çantalara tutunan ponponlar, emojili ya da oyuncaklı çantalar, broş şeklindeki fiyonklar ve kocaman kurdeleler. Günlük parçalarınızda bu detayları kullanarak ikonik tavırlar elde edin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir