Spor Sonrası Sağlıklı Atıştırmalıklar

Spor Sonrası Sağlıklı Atıştırmalıklar

Spor Sonrası Sağlıklı Atıştırmalıklar

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi içerisinde yer alan Partly Cloudy Cafe, bahar tazeliğini yansıtan birbirinden sağlıklı içecekleri ve sandviçleriyle misafirlerinin spor sonrası güne daha dinç devam etmesini sağlıyor.

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi içerisinde yer alan Partly Cloudy Cafe, misafirlerini, spor sonrası güne daha verimli devam edebilmeleri için birbirinden lezzetli tatlarla buluşturuyor.

Spor Sonrası Sağlıklı Atıştırmalıklar

Sağlıklı bir mola için; Partly Cloudy Cafe

Antrenman sonrası sağlıklı bir mola vermek isteyenlerin ilk tercihi olan Partly Cloudy Cafe, çeşitli meyve sularının karışımlarından oluşan atom içecekleri ve birbirinden lezzetli sandviçleriyle misafirlerinin beğenisini kazanıyor. Muz, kivi, elma ve havuç gibi sağlıklı meyvelerinin harmonisiyle ortaya çıkan içecekleri, kepek, buğday ve çavdar unundan yapılan özel ekmeklerle taçlandıran Partly Cloudy Cafe; sporseverlerin vazgeçilmezi oluyor.

Spor Sonrası Sağlıklı Atıştırmalıklar

Spor tutkunlarının vazgeçilmez adresi; Qualitasspa

Öte yandan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezinde, kendilerine özel ve/veya uzman eğitmenler eşliğinde spor yapma imkanı bulan misafirler, merkez içinde bulunan tüm alanları da diledikleri gibi kullanabiliyor.

  • Qualitasspa Partly Cloudy Cafe İletişim:
  • Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi No: 177-183 34394 Şişli İstanbul
  • Tel: (0212) 386 10 40

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir