Spor Bir Kombin İçin, En Doğru Parçalar

Spor Bir Kombin İçin, En Doğru Parçalar

Spor Bir Kombin İçin, En Doğru Parçalar

Bu günlerde yağmurlu bir mevsim geçirsek de, önümüz sıcak günler. Bahar ve yaz mevsimlerinde spor bir kombin için, en doğru parçaları bugün sizler için hazırladık.

Tasarımcılar sezonları önceden hazırlayarak bize sunarlarken, mevsimin de havasına bürünmek isterler. Tıpkı bizlerin her sezon gardıroplarımızı yenilediğimiz gibi.

Spor Bir Kombin İçin, En Doğru Parçalar

Kombin1: Tunik: Forevernew, Pantolon: Mudo, Şal: Kayra, Ayakkabı:Gap, Çanta: Desa

Ne giysem bana yakışır diyenler

Rahat, spor, sokak kıyafetleri gündemdekini yerini alıyor yavaş yavaş. Özellikle gençlerin itibar ettiği kıyafetler içinde, kotlar, kanvaslar, birbiriyle eşleşen parçalar, renkler, modeller var.. Bazen uyumsuzluk gibi görünen, fakat uyumu ifade eden özgür kombinleri bu bahar özellikle yapmalısınız. Montlar, ceketler, pantalonlar, şallar ve eşarplarda stilinizi belirleyin. Bütün bunlara gerek tesettürlü hanımlar, gerek ölçülü giyim stilini benimsemiş bayanlar, tercihlerini özgürlükten yana yapanlar dikkat etmeli. Hem spor, hem rahat, hem de ne giysem yakışır bana diyenler şık kombinlere imza atmalı.

Spor Bir Kombin İçin, En Doğru Parçalar

Kombin2: Tunik: Forevernew, Kot: Mavi, Şal: Kayra, Ayakkabı: Gap, Çanta: River İsland

Doğaya tutkun, sokakla barışık bir stil

Yazın spor giyilir ve spor gezilir. Kırmızı çantalar, çiçek desenli rahat babetler, uzun ve bol klasik etekler, kalın deri kemerler, ekoseli pembeli gömlekler… Hepsi güzel, hepsi şık. Spor bileziklerin, çantaların, gözlüklerin ve buna benzer takı ve aksesuarların da kıyafetlerle bütünleştiği özgün ve özgür tasarımlar. Birbiriyle ayrık durduğu halde birbiriyle içiçe bir anlam ifade eden bir stil. Doğaya tutkun olduğu kadar sokakla da barışık.

Sizin de bir spor kıyafetiniz olsun. Doğaya tutkun, sokağa barışık bir stil oluşturun. Bütün kıyafetinizle bu bahar ve bu yaz özgür olun, rahat edin.

Spor Bir Kombin İçin, En Doğru Parçalar

Kombin3: Elbise: Topshop, Pantolon: Lcw, Ayakkabı: Gianvito, Çanta: Milly, Şal: Kayra

Yorumlar

“Spor Bir Kombin İçin, En Doğru Parçalar” için bir cevap

  1. […] son yıllarda sportif şıklık moda trendleri arasında önemli bir yer arasında. Spor stili seven hanımlar için bu sezon beyaz spor ayakkabı trendini yakalamalarını öneriyoruz. Hafta […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir