Sotra 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Sotra 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Sotra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu‘yla enerji saçan Suudi Arabistan Merkezli Sotra, sezona bomba gibi düşüyor. Markanın, koleksiyonundaki renkler ve ışıltılı tasarımlar göz alıyor.

Modern çizgileri feminen detaylarla bir araya getiren marka, şehirli kadının güçlü stilini yansıtacak tasarımlara yer veriyor. Dünya çapında adını duyaran marka, yeni sezonda da etek, bluz, elbiseleriyle öne çıkıyor.

Sotra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Turuncu-Kırmızı-Beyaz Üçlüsü

2015 yazında da “Heart” ismiyle koleksiyonunu sunan marka, 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda adeta bir devam havası estiriyor. Bu devam havasına, özgün tasarımlar farklılık katıyor. Sade şıklığı rahatlıkla beraber sunan marka, tasarımlarıyla yine göz dolduruyor. Turuncu, kırmızı, pembe ve beyazın hakim olduğu koleksiyon adeta enerji saçıyor.

Sotra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Etek Aşkına!

Özellikle etekleriyle beğeni toplayan Sotra, günlük şıklığın anahtar parçası olacak minimal tasarımları kusursuz işçiliğiyle sunuyor.

Tesettür 2016 Yazlık Uzun Etek Modelleri

Her parçasında zarafeti yansıtan marka, yeni sezonda – her zamanki gibi – sade. Bu sadelik zarif ayrıntılarla işlenen baskı, inci ve ışıltılı kumaşlarla karşımıza çıkarak adeta içine çekiyor.

Sotra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Enerji Dolu bir Yaz

Ölçülü giyinen kadının farklı arayışlarına cevap veren markalar arasında olan Sotra, sadeliği, özel dokulu kumaşlarla işleyip şıklığa geçişini sağlıyor. İddialı ve enerjik bir yaz geçirmek isteyenler için harika alternatif olacak Sotra, baharı yansıtan renk tonlarıyla, özgür ve feminen ruhu vitrinlerden sokağa taşıyor.

Sotra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

En cool yaz görünümlerine imza atan Sotra, koleksiyona ilk bakışta festival havası estiriyor. Romantik havası, çiçek desenleri ve parlak kumaşlarıyla sokak stilden şıklığa keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Sotra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yılın Best Friend’leri

Yenilikçi ruhuyla sezona dinamik başlangıç yapan Sotra‘nın elbise ve etekleri, spor ayakkabıyla birleştiğinde, yılın trend ikilisi arasında yerini alarak moda dünyasının best friendleri arasına da girmiş oluyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir