Sosyal İzolasyonda Dünyanın En Huzurlu Şehirlerini Canlı Olarak İzleyin

Sosyal İzolasyonda Dünyanın En Huzurlu Şehirlerini Canlı Olarak İzleyin

İtalya Canlı İzle

Sosyal mesafelendirme seyahat tutkunlarının, gezgin ruhların yeni yerler keşfetmesine mesafe koyamaz.

Salgın sebebiyle evlerimizde izole olduğumuz şu günlerde belkide en çok istediğimiz şey biraz farklı yerler görmek ve nefes almak… Fiziki tecrübe ile aynı kefeye koyamasak bile şu günlerde hayalini kurduğumuz dünyanın en güzel şehirleri bomboş sokaklarıyla keşfedilmeyi bekliyor. Yürüyerek değil ama oturduğunuz yerden canlı yayınlarla dünyanın en güzel şehirlerini izleyebilirsiniz.

İşte canlı yayınla tüm dünyanın keşfine sunulan ruhunuza iyi gelecek ve keşke şimdi orada olsam şehirler.

Mekke Canlı İzle

1. Mekke-i Mükerreme – Suudi Arabistan

Kutsal mekan Mekke şimdilerde salgın sebebiyle sakin günlerini geçiriyor. Gönlümüzün en çok orada olduğundan eminiz. Fiziken olamasak da kalplerimiz Mekke-i Mükerreme’de atıyor.

Canlı yayın görüntüsü için tıklayın.

Medine Canlı İzle

2. Mescid-i Nebevi – Suudi Arabistan

Yeryüzünde cennetten bir köşe… Beytullah’tan sonra en mübarek, en kutlu mekanlardan biri… Sevgililer sevgilisi iki cihan serveri Hz.Muhammed’in (s.a.s) kabri işte bu noktada, Mescidi Nebevi’de yer alıyor.

Canlı yayın görüntüsü için tıklayın.

Kuzey Işıkları Canlı İzleme

3. Kuzey Işıkları (Aurora Borealis)

Herkesin seyahat listesinde olan Kuzey Işıkları (Aurora Borealis), huzur veren ve heyecan uyandıran görsel şöleni ile muhteşem bir doğa olayı. Finlandiya, Grönland ve Norveç gibi belli noktalardan, belli dönemlerde görebileceğiniz Kuzey Işıkları’nın doğal güzelliğini, geçirdiğimiz bu dönemde evinizden canlı yayın görüntüsünü takip etme fırsatını kaçırmayın deriz.

Canlı yayın görüntüsü için tıklayın.

Amerika Ulusal Parklar Canlı İzleme

4. Ulusal Parklar, Amerika

Sosyal izolasyona girdiğimiz şu süreçte ulusal parkların esrarengiz görüntülerine tanıklık edebileceğinizi biliyor muydunuz? Amerika’da bulunan 5 ulusal parkı 360 derece görüntüleyebilir ve interaktif bir şekilde hazırlanmış olan belgesellerini izleyebilirsiniz.

360 derece görüntüsü için tıklayın.

Sestri Levante Canlı İzleme

5. Sestri Levante (Sessizlik körfezi)

Son zamanlarda salgının en çok hissedildiği İtalya’nın öylesine güzel koyları var ki sadece remine bakmak bile huzur verebilir. Sestri Levante’de bunlardan biri. Üstelik şimdilerde insan eli değmemişçesine görüntüsü ile mutlaka görülmeyi hakediyor.

Canlı yayın görüntüsü için tıklayın.

İstanbul Canlı İzleme

6. İstanbul’u Seyret

İstanbul’un huzur veren semtlerini, parklarını gezip dolaşamadığımız şu günlerde keşke şimdi şurada olsam dediğiniz neresi varsa canlı olarak izleyebilirsiniz. Baharda açan çiçeklerini görebilir ve bir nebze olsun özlem giderebilirsiniz.

Canlı yayın görüntüsü için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir