Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sonbaharın Sıcak Trendi Trikolar

Sonbaharın Sıcak Trendi Trikolar

Kayra 2015-16 Sonbahar Kış Triko Koleksiyonu

2015/2016 sonbahar kış koleksiyonlarının olmazsa olmazlarından trikolar, soğuk havaların kurtarıcısı ve kombinlerin de vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Özellikle sokak modasında öne çıkan bu parçalar sıcak tutarken aynı zamanda stil sahibi görünmeyi sağlıyor. Hırka, panço, elbise, kap, kazak ve birçok parçada görebileceğimiz triko, sezonun trendini yansıtıyor. Sonbahar ve kış aylarının soğuk havalarına uyum sağlayan koyu renk tonlarının yanı sıra farklı desen ve canlı renklerle de şık görünümü yakalıyor. Bu yazımızda sezonun öne çıkan triko modelleri ve kombin ipuçlarına göz atıyoruz.

Armine 2015-16 Uzun Triko Hırka Modelleri

Farklı Desenli Trikolar

Kazak ve hırkalarda görmeye alışkın olduğumuz trikoları yeni sezonda hemen hemen her parçada görmeniz mümkün. Armine‘nin özellikle pardösü olarak tasarlanmış modelleri, tesettürlü kadınlar için iyi bir alternatif oluşturuyor. 2015/16 sonbahar kış modasında öne çıkan desenli kıyafetler, triko parçalar arasında da yer alıyor. Sezon renkleriyle bir araya getirilen modeller, elegan bir hava oluşturuyor.

İnvee Triko Pelerin Modelleri

Triko Pelerin Şıklığı

Sezon koleksiyonlarında gördüğümüz pelerin, panço ve pardösüler, geometrik desenler, kapüşon detayı ve kürk aksesuarlarla buluşuyor. İnvee Triko markasının farklı tasarımlarla yorumladığı parçalar, modern şıklığı yansıtıyor. Klasik triko kıyafetlerden sıkılanlar için özel bir yer edinecek tasarımlar, kombinlerinize güçlü bir hava katıyor.

Twist 2015-16 Triko Kazak Modelleri

Renkli Triko Tasarımlar

Twist markasının yeni sezon koleksiyonunda yer alan renkli parçalar, sonbahar aylarına renk ve canlılık getiriyor. Koyu tonlardan sıkılanlar ve kombinlerine renk katmak isteyenler için farklı tasarımlı trikolar yer alıyor. Kısa trikoların yanı sıra uzun hırka ve pelerinleri de koleksiyonda bulabilirsiniz. Ayrıca kısa trikoları kombinleme konusunda kararsız kalanlar, stil danışmanı Hülya Aslan’ın kombininden esinlenebilirler.

Mango 2015-16 Triko Tunik Modelleri

Düz Renk Trikolar

Tek renk, sade kıyafetlerle kombin yapmayı sevenler için de birçok markada alternatifler bulunuyor. Jeanlerle tamamlayabileceğiniz triko tuniklerini, Mango‘nun bol kesim, dökümlü modellerinden seçerek spor bir görüntü verebilirsiniz. Soğuk havalardan korurken, kullanacağınız aksesuar ve renk uyumlarıyla günlük şıklığa ve sokak stiline kolaylıkla uyarlayabileceğiniz bu parçalar, kurtarıcılarınız arasına girecektir.

Kayra 2015-16 Triko Etek Modelleri

Çizgili Triko Etekler

Yeni sezon koleksiyonlarda trikonun var olmadığı hiçbir parça yok. Üst giyimde görmeye alışkın olduğumuz triko kıyafetler, etek, elbiselerde de kendini gösteriyor. 2015/16 sonbahar kış koleksiyonlarının tanıtılmasıyla dünya markalarının kreasyonlarında da gördüğümüz triko etekler, ülkemizdeki tesettür markalarına yansıyor. Kayra markasının yer verdiği triko etekler, çizgili desenleriyle karşımıza çıkıyor.

Seçil Store 2015-16 Triko Tunik Modelleri

Dökümlü Triko Tunikler

Trikolara en çok yakışan tasarımlardan biri de dökümlü, salaş modeller oluyor. Sonbahar aylarının serin havalarında sıcak tutarken rahatlığınızı da sağlayacak bu tasarımlar, kombinlenirken de zahmet gerektirmeyen parçalar arasında yer alıyor. Seçil Store markasının farklı renk alternatifleriyle bir araya gelen, salaş triko tunikleri sonbahar dolabınızın kurtarıcı parçalarından olacaktır.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *