Seçil Store’dan Sonbaharlık Parçalar

Seçil Store’dan Sonbaharlık Parçalar

Seçil Store 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Baharın ilk günleri birçok insan için ne giyeceği konusunda sıkıntı oluşturabilir. İnce yazlık kıyafetlerinizi kullanmaya devam etseniz üşürsünüz, kazak ve kaban kullansanız bunalırsınız.

Sizde sonbaharda bir türlü ne giyeceğine karar veremeyenlerdenseniz aklınıza “Derdi nedir bu sonbaharın?” şarkısını mırıldanmak geliyor olabilir.

Bu günlerde sizlerin kurtarıcı parçası olacak ürünleri Seçil Giyim‘in koleksiyonundan derledik ve ne giyeceğim sorununa son verdik.

Seçil Store 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tek Düğmeli Tarz

Deri, payet detaylar ve klasik düz renk ceketler farklı birçok renk alternatifleriyle bir araya geliyor.

Özel günlerde ve iş yaşamınızda eteklerle kombinleyebileceğiniz sonbahara uygun ceketler, hem klasik tarza hem spor tarza göre farklı desenlerle yer alıyor.

Etek ve elbiselerinizle kullanabileceğiniz ceketleri kurtarıcı parçalarınızdan ilan edebilirsiniz.

Seçil Store 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Klasikten Salaş Uzun Ceketlere

Birçok kadının vazgeçilmez parçaları olan uzun ceketler, özellikle sonbaharda kurtarıcı olarak karşımıza çıkıyor. Serin havalarda sizleri koruyacak bu parçaları dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız.

Bordo, yeşil, safran, siyah, camel gibi birçok alternatifi olan bu parçalar kombinlerinize rahatlıkla uyum sağlayacaktır.

Ayrıca, sade ceketlere eşlik eden işlemeler ve farklı detaylarla rahatlığı ve şıklığı buluşturabilirsiniz.

Seçil Store 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Püskül Deriyle Buluşuyor

Her mevsimin parçaları arasında yerini koruyan yelekler farklı renk ve desenleriyle Seçil Store’un koleksiyonunda da yer alıyor.

Önceki sezonlarda bir araya gelmeyen farklı detaylar, yeni sezonda birçok parçada görülüyor. Bu trendi, sezonda birçok markada olduğu gibi Seçil Store’da da bulabilirsiniz.

Markanın koleksiyonunda deri ve püskül detayının bir arada kullandığı bu yeleklerle sonbaharda tarz bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Seçil Store 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Farklı Desen Farklı Tarz

Uzun boy kaplar her anınıza uyum sağlayacak gibi görünüyor. Spor, şık, salaş… Birçok tarza hitap ediyor.

File detaylı spor kaplar, omuzlarında işlemelerin yer aldığı ve  işlemelerin desenle bir araya geldiği kaplar, kare desen, zımba detay, salaş yaka ve farklı birçok model, sonbaharın her gününde kurtarıcınız olabilecek parçalar arasında yer alıyor.

Seçil Store 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Neşeli Tunikler

Özellikle gençlere hitap eden spor tunikler, deri, fermuar, nakış ve yazı desenleriyle kullanılıyor. Sezonun trendine uygun olarak deri ile pul detay, nakış ile yazı desenleri ve farklı birçok detayı bir arada bulmanız mümkün.

Ünlü moda editörü ve danışmanı Hülya Aslan’ın kullandığı bu parça koleksiyonun en neşeli parçaları arasında yer alıyor. Hülya Aslan’ın kombinlemesi de sizlere ayrı bir ipucu oluşturabilir ve sonbaharda hem rahat hem şık görünüme ulaştırabilir.

Seçil Store 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Büyük Beden Şıklık

Seçil Giyim koleksiyonu birçok parçasında gençlere hitap ettiği gibi annelerimize de hitap ediyor. Kıyafetler arasında yer alan büyük beden seçenekleri ise birçok kadın için yarar sağlıyor.

Büyük beden tesettür giyim kıyafetleri kullanan kadınlar kendilerine uygun kıyafetleri bulmakta genel olarak zorluk çekiyorlar. Hatta bulabilseler de tarzlarına uydurmakta güçlük yaşıyorlar.

Seçil Store’un koleksiyonunda farklı tarzlara uygun birçok ürün, büyük beden seçeneklerini de barındırıyor.

Hazırlayan: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir