Sonbaharın Sembolü Olan 4 Farklı Beldeden İlhamla 4 Stil

Sonbaharın Sembolü Olan 4 Farklı Beldeden İlhamla 4 Stil

Sonbahar Kış Tatiline Özel Triko Kazak Kombini

Rotamızı, sonbaharın en güzel yaşandığı 4 beldeye çeviriyoruz! Mevsimin yapraklara dokunuşunu hayranlıkla seyredeceğiniz şehirlerde huzur bulurken; stillerinizle de doğaya uyum sağlayın. Belki şehre getireceğiniz tatil kombinlerinde, belki de hafta sonu kaçış güzergahında ilhamınız olacak görünümler karşınızda.

Rotamız Abant: Sportif Stile Kırmızı Yağmurluk!

Şehrin karmaşasından en yakın kaçışın yolu Abant‘tan geçiyor. Dört mevsimin ayrı ayrı güzelliklerle yaşandığı bölgede, sonbaharın tadı bir başka. Çam ağaçlarının arasından ışıltısıyla göz kamaştıran Abant gölü, bir rüzgarla uçuşan sarı yapraklar insanı büyülüyor. Bu muhteşem ortamda konforunuzu sağlarken stilinizi de ayakta tutacak birkaç kritik parçayı da akılda tutmak gerek.

Abant Gezisine Özel Kırmızı Yağmurluk Kombini

Mevsimin eksik olmayan yağmurlarına karşı kapüşonlu bir yağmurluk. Bu parçanız da enerjinizi zinde tutacak kıpkırmızı bir seçenek olmalı. Rahatınızı kaçırmayacak bol bir pantolon ve üzerine çizgili bir kazak. Sneaker’larla destekleyeceğiniz kombinde renkli çoraplar da hem hafta sonu stiline hem de bu doğanın coşkusunu yansıtmanıza olanak sağlayacak. Ve unutmamak gerekir ki muhteşem manzaralara şahitlik edeceğiniz Abant fotoğraflarında, arka planda maviyle yeşil yer alırken, kırmızı yağmurluğunuz kontrast uyumla harika bir görüntü verecek.

Yedigöller Gezisine Özel Yeşil Etek ve Sarı Kazak Kombini

Rotamız Yedigöller: Sarı & Yeşil Buluşması

Sonbaharın bir başka yaşandığı Yedigöller‘de, doğanın bin bir rengine şahitlik etmek için şimdi tam zamanı. Hafta sonunu en iyi değerlendireceğiniz bu rotada, stilinizi doğaya uydurmaya ne dersiniz? Yeşilden sarıya dönen yapraklara karşın, stilinizi tam da bu geçişlerle tamamlamak şahane olacak. Sezonun sevilen yüsek belli yeşil kadife etekleriyle yumuşacık sarı kazakları eşleştirin. Toprak tonlarında şalınız ve botlarınızla tamamlayacağınız görünümde, şıklığınızı fotoğraflarla kanıtlayacaksınız. Bolu’nun keskin soğuğuna karşı önlem almak içinse kabanları, kalın atkıları yanınıza almayı sakın ama sakın unutmayın.

Atatürk Arboretumu Gezisi İçin Ekose Kombinler

Rotamız Atatürk Arboretumu: Retro & Bohem Stil İçin Ekose

Şehirden kaçamayanlar için şehir içinde başka bir dünya var. İstanbul Sarıyer’deki Atatürk Arboretumu, binlerce bitkisiyle, kuş cıvıltılarıyla size harika bir gün yaşatacak. Oksijen depolayacağınız bu beldede, göz alıcı retro stile bürünmek çok iyi gelecek. Birkaç dokunuşla nostalji yaşatacağınız kombinler, şehir içinde bu büyülü ortamda sizi bambaşka zamanlara alıp götürecek. Bunun içinse yardımınıza mavinin en koyu ve en canlı tonları yardıma yetişecek. Kloş eteklerinizle kombinleyeceğiniz ekose desenli kruvaz ceketlerle tek dokunuşla retro bir hava mümkün. Çizmeler, boğazlı kazaklarla rahat bir görünüme dönüşecek etek – ceket kombininde rahat etmeniz oldukça önemli.

Kapadokya Gezisine Özel Triko Kombini

Rotamız Kapadokya: Kovboy Stilinde Pastoral Doku

Rotamızı “Güzel Atlar Ülkesi”ne, Kapadokya‘ya çeviriyoruz. Medeniyetlere ev sahipliği yapan bu belde, yer altı şehirleri, peri bacaları ve gün doğumunda gökyüzünde seyreden balonlarıyla büyülüyor. Bu pastoral gizemin hükmedeceği kombinlere eşlik etmesi gereken, hiç şüphesiz, etnik dokular, toprak tonları ve kovboy stilleri olmalı. Taba tonlarındaki triko elbiselerin beline dolanan siyah kalın kemerler, kovboy botları iyi bir eşleşme olacak. Bununla beraber kahve tonlarında bir pelerin ve siyah çizmeler de pastoral dokuya uyum sağlayacak.

Kapadokya Gezisine Özel Sweatshirt Kombini

Sezonun modası leopar elbiseleri eşleştireceğiniz kırmızı sweatshirtler’de bir başka sabahına uyandığınız Kapadokya gezisi için alternatifiniz olabilir.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir