Sonbaharın Gözdesi Etek ve Triko Kombinleri

Sonbaharın Gözdesi Etek ve Triko Kombinleri

Uzun Etek ve Salaş Triko Kombinleri 2016

Triko: İpekyol Etek: Meslita

Yeni sezonda sokağın iki kahramanı var! Sonbaharın gözdesi uzun etekler ve salaş trikolar

Minimalist modanın hakimi olacak bu iki parça stilinizin gücünü zirveye taşıyacak. Abartıdan ve şaşaadan bir o kadar uzak tasarımlar, kusursuz kesimleri ve muhteşem buluşmalarıyla sonbahar siluetini çiziyor.

Kayra 2016-2017 Sonbahar-Kış Etek Modelleri

Hırka & Etek: Kayra

Maskülen havadan feminen dayanılmazlığa bambaşka maceralara sürükleyecek “bu iki iyi arkadaş” mütevazı süper starlar! Güzelliğe pratiklik katan, serin havaların kült parçaları tesettür kombin önerilerimizle keşfedilmeyi bekliyor.

Uzun Etek ve Salaş Triko Kombinleri 2016

Triko Hırka: İpekyol – Etek: Delpozo

Sessiz Devrim Yapan Süper İkili

Sezonda üst giyim parçalarındaki “big size”, yani büyük beden, salaş kesimler oldukça popüler. Muhafazakarlığa kolaylıkla ayak uyduran bu akıma kapılmamak da elde değil. Sessiz bir devrim yaşatan bu moda, trikolarla buluştuğunda yeni sezonun baskın trendini gözler önüne seriyor. Özellikle trikoların eteklerle kurduğu yakın arkadaşlık yadsınamaz bir şıklığı vurguluyor. Bu sonbaharda ne giysem derdine son verecek etek ve salaş trikolar dolaplarınızda her haliyle muhakkak yerini almalı.

Uzun Etek ve Salaş Triko Kombinleri 2016

Triko: İpekyol – Etek: Lanvin

Her Eteğin Ekürisi Sıcacık Triko

2016/17 Sonbahar – Kış Koleksiyonlarında göze çarpan birbirinden özel etek ve hırkaları buluşturmak için hiç beklemeyin. Serin havaların en sevilen bu ikilisi vurucu bir stilin de anahtarı. İster lüks şıklık ister bohem şıklık, sonbaharın hakkını verin. Kalem, kloş ya da pileli eteğinizle kombinleyeceğiniz salaş hırkalar yüksek modaya hitap ettiği gibi sokak modasının da gözdesi.

Uzun Etek ve Salaş Triko Kombinleri 2016

Triko: İpekyol – Etek: ThopShop

Pile Şıklığı ile Buluşan Trikolar

İmajını aşağı çekmemekte kararlı olan pileli etekler, bu sonbaharda da yükselişte. Her zamanki gibi büyük oynayan mikro pilelerin şıklığına salaş trikolar eşlik ediyor. İster uzun hırka ya da kazakları eteğinizin üstüne bırakarak normcore bir stil, ister bel hizasında bitiveren trikolarla derlitoplu bir görünüme kavuşun. Bot, bootie ve çizmelerin yalnız bırakmadığı iki arkadaşın çevresi de oldukça geniş. Kalın kemerlerin, zincir aksesuarların, broş ve armaların dinamizm kazandıracağı ikili, samimiyetiyle herkesi etrafına topluyor.

Uzun Etek ve Salaş Triko Kombinleri 2016

Triko: İpekyol – Etek: Karen Millen

Kalem Etekler Uzun Trikolarla Bambaşka

Kalem eteklerin vücudu saran dar yapısına muhakkak uzun trikolar eşlik etmeli. Sezonun güçlü parçası asimetrik trikolar, önü hafif kısa arkası uzun modelleri keşfedin. Trikolarla trikoların buluşmasını bu kombinlerde kullanabilirsiniz. Triko eteklerle, triko hırkalar hatta triko bluzlar. Baştan aşağı yumuşacık triko takımlar,

Uzun Etek ve Salaş Triko Kombinleri 2016

Triko Hırka: İpekyol – Etek: Tibi

Püsküllü Triko Hırkaların Temposu

Bohem salaş triko hırkalar dolaplarınızda yerini almalı. Kalem ya da pileli, kesim fark etmeksizin her zaman iyi bir görünüm veren hırkalar sonbahar kurtarıcınız olacak. Sezon trendi fırfırlar, püsküller ya da çizgilerle tasarlanan hırkalar dinamizmi yakalamanız için harika fikir.

Şimdi yeni alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘u tıklayarak, en trend triko modellerine ve uzun etek modellerine sadece bir tıkla ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir