Sonbaharın Favori 5 Parçası ile 5 Süper Kombin

Sonbaharın Favori 5 Parçası ile 5 Süper Kombin

2018 Tesettür Giyim Kombinleri

Serin havalar adım adım yaklaşırken sonbahar en cool görünümlerine şimdiden hazırlanın. O çok özlediğimiz ceketler, trençkotlar, yumuşacık trikolar, kadifeler geri dönüyor!

Sıcaktan serin havalara geçişte modunuzu düşürmemek içinse yardıma favori parçalar koşuyor. İşte en hitlerle tesettürlü kadınlara özel 5 süper tesettür kombin önerisi.

2018 Tesettür Giyim Kombinleri

Tül Eteklerin Yeni Görünümü

Tütü eteklerin boy gösterdiği bir sezon kapılarını araladı. Kat kat tüllerin prenses görünümleri yerine cool havaya bıraktı. Tülün romantikliği, siyah, kırmızı gibi asil renklerle buluşunca ortaya glam rock bir hava çıktı. Bu parçaya eşlik edense tam bir sonbahar parçası, incecik trikolar oldu. Eteklerin üzerine bir tunik edasıyla düşen trikolar sıcak sonbahar günlerinde sneakerlarla soğuk sonbahar günlerinde ise bağcıklı botlarla buluşuyor. Sezonun tül görünümleri, zaman zaman da elbiselerin altından bir detay olarak kendini gösteriyor. Kısaca 2018’e doğru yaklaşırken tülün her haline şimdiden alışmak gerekiyor.

2018 Tesettür Giyim Kombinleri

Yaprak Döken Elbise

İlkbahar açan rengarenk çiçekler sonbaharla birlikte dökülüyor. Kurumuş yapraklar, solmuş çiçekler elbiselerde bu mevsimde de kendine yer buluyor. Sarı, turuncu, yeşil, kırmızı gibi doğanın içinde karşınıza çıkacak her renk tonu, en soft halleriyle elbise tasarımlarında. Yaprak döken elbiselerinse en güzel yanı zaman mekan tanımamaları. Bir topuklu ve şık bir ceketle akşama, spor ayakkabı ve denim ceketle gündüze hemen hazır.

2018 Tesettür Giyim Kombinleri

Kloş Etek Süet Gömlek

Sonbaharın en güzel yanı, her eteğin bu mevsime kolaylıkla uyarlanabiliyor olması. Belden oturan hafif pileli kloş eteklerin duruşları tesettürlü kadınların en sevdikleri arasında. Bu parçalarınsa sezonun favori parçası süetle buluşmasına siz de hayran kalacaksınız. Etek, üzerine basic bir tişört, ceket olarak kullanacağınız, camel tonlarındaki süet gömlekle sonbaharın favori stiline imzanızı atın.

2018 Tesettür Giyim Kombinleri

Askılı Tulumlar

Salopet elbiseler, jile elbiseler derken şimdi sıra askı kollu tulumlarda. Hemen hemen her markada muhakkak karşımıza çıkan tulumlar, kimi zaman oldukça şık kimi zamansa fazlasıyla sportif. Oldukça düz, minimal bir askı kollu tulum için stilinizi tamamladığınız parçayla belirleyin. Tulum içine fiyonk yaka, fırfır kollu bir bluz giyerek şık duruş ya da çizgili bir tişört giyerek sportif bir siluete kavuşabilirsiniz. Her haliyle kalp atışlarını hızlandıracak tulumların binbir görünümüne hazırlanın.

2018 Tesettür Giyim Kombinleri

Bomber Ceketlerle Stil Sahibi Sonbahar

Serinleyen havayla beraber çok özlenen bomber ceketlerin yeni görünümleri tutku uyandırıyor. Cool tavırlarıyla bomber ceketler, bu sezonda da hem dinamik hem şık. Çiçek baskılarıyla enerjisini yükselten bomber ceketler etekleri, elbiseleri tamamlamak için kurtarıcı parçanız olacak. Sonbahara eşlik edense sadece bomber ceketler olmayacak. Jakarlı ceketlerin şık duruşları sportif tavırla buluşacak. Denim ceketler saçaklı görünümleriyle enerji yükseltecek. İşte tam da bu yüzden sonbahar kombinlerinin en özel parçası hiç şüphesiz ceketler olacak. Sizler de favori kombinleriniz için sezonun cool ceketlerini dolaplara eklemeyi unutmayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir