Yeni Sezon Armine Elbise Modelleri Göz Kamaştırıyor

Yeni Sezon Armine Elbise Modelleri Göz Kamaştırıyor

2013-2014 Armine Elbise Modelleri

Armine 2013 2014 Sonbahar Kış sezonu elbise modelleri, hem enerjik hem feminen bir havayla sezona giriş yapıyor. Armine, bu sezon modellerinde şık ve elegan tarzın dokunuşlarını hissettiriyor. Abartısız sade tasarımlar kadar, enerjik ve sonbaharın havasını hissettiren modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Mevsim ne olursa olsun, elbise modellerinden asla vazgeçemiyoruz. Çalışan hanımlar için elbise tercihleri güçlü ve feminen bir çizginin temsilcisi. Bu sezon en trend modeller Armine Giyim’nin elbise modellerinde adeta kilit parçalar arasında yer almakta. Sadelik ve zarafetten vazgeçemeyenlerin tercihi, bu sezon Armine modellerinden yana olacak.

2013-2014 Armine Elbise Modelleri

2013 2014 Sonbahar Kış koleksiyonları arasında, en çok konuşulacak olan tesettür elbise modelleri ise Armine koleksiyonda göze çarpıyor. Minimalist formlardaki zarif tasarımlar, pelerin detaylı parçalar, leopar dokunuşlu modellerle dik yaka, volan kol, dar kesim, pilise detaylar ve diğer tüm özel tasarımları koleksiyonda bulabilirsiniz. Renk yelpazesi ise sezonun trend tonları olduğu gibi, tüm hanımların zevkine hitap edecek renkler de bulunmakta.

2013-2014 Armine Elbise Modelleri

Tarz sahibi çalışan modern ve şehirli hanımlar için koleksiyonda klasik model çeşitliliği kadar, çarpıcı değişen sezon trendlerinin geleneksel ve modern tarzın harmanlanması ile tasarlanarak öne çıkan parçaları da görmekteyiz. Melankoli ve duyarlılığı artıran modellerdeki renk seçenekleri ise alternatifler arasında.

İşte size Armine’nin en şık elbise modelleri;

Yorumlar

“Yeni Sezon Armine Elbise Modelleri Göz Kamaştırıyor” için bir cevap

  1. […] Armine etek modellerinde renklerinde farklı gruplarını görmekteyiz. Birbirinden canlı renkler kadar, koyu renkleri seven hanımlar için koyu tonların da hakimiyetini görmekteyiz. Sizleri Armine yeni sezon modelleri ile baş başa bırakıyoruz. Etek kombinlerinizde bu sezon özel öncelikli tercihinizin gömlek olması gerektiğini de özellikle belirtmek isteriz… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir