Sonbaharın En Güzel Tunik Modelleri

Sonbaharın En Güzel Tunik Modelleri

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sokak stilinde, iş yaşamında, özel davetlerde, hayatın her alanında ölçülü giyinen hanımların en özel kıyafetlerinden olan tunikler, her sezonda tasarımcıların da önem verdiği parçalar arasına giriyor.

Spor modellerden klasik modellere kadar her tarza uygun tunik modelleri bulabilmeniz mümkün. Düz renk sade tasarımların, farklı renk alternatifleriyle yer alması günlük yaşamımızı kolaylaştırırken bunlardan sıkılanlar için farklı tasarımlı modelleri de tesettür markalarının koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Tesettür tasarım markalarının hayatınızın her anına uyum sağlayacak ve sonbahar kış aylarına eşlik edecek modellerini seçtik.

Touche 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Touche Official 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sonbaharın Canlı Renkleri

Sonbahar kış aylarına hâkim olan kahve, siyah, kırmızı ve lacivert tonlarının yanı sıra açık renkler ve sıcak tonlar da koleksiyonlarda yer alıyor.

Touche markasının koleksiyonlarında yer alan parçalar, farklı detaylar arayanlar için özel tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Beyazın zarafetini sonbahara taşımak isteyenler için farklı alternatifleri barındıran marka, sıcak tonlarla da bir araya getirerek modern görünüme imza atıyor.

Mimya 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Mimya 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tek Renkten Etnik Desenlere

Kombin oluştururken kolaylık sağlayan tek renk tunikler, birçok renk alternatifiyle markaların koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor.

Tuniğinize uygun renklerle kombinleyebileceğiniz kıyafetlere, kolye ve kemer gibi aksesuarlarla hareket katabilirsiniz.

Tesettür markaları arasında kendine ayrı yer edinmeyi başaran Mimya, etnik desenli tunikleri tek renk parçalarla, tek renk tunikleri ise etnik desenli kıyafetlerle tamamlayarak görsellerini takipçilerine sunuyor.

Sonbaharın öne çıkan renklerini koleksiyonunda kullanan marka elegan görünümüyle kendine hayran bırakıyor.

MoodBasic 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

MoodBasic 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Relax Tunikler

Günlük hayatında rahat olmak isteyenler ve spor giyinmeyi sevenlerin mutlaka göz atması gereken tesettür giyim markalarından biri de Moodbasic.

Koleksiyonlarının birçoğunda farklı tasarımları spor detaylarla buluşturan marka, rahatlığınızı düşündüğü kadar şıklığınızı da düşünüyor.

Ekoseli uzun gömlek ve tunikleri şişme yeleklerle, spor ayakkabı ve küçük çantalarla tamamlayarak sonbahara uygun hale getirebilirsiniz.

Gömleklerin yanı sıra spora giderken ve yürüyüş yaparken rahat edeceğiniz bol döküm baskılı tunikler de markanın koleksiyonlarında bulunuyor.

Baqa 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Baqa 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Siyahın Zarafeti Tuniklerde

Yaz kış vazgeçilmez olan siyah, farklı kesimler ve tasarımlarla yine zarafetini yansıtıyor. Baştan aşağı siyah ürünlerle kombinlenen kıyafetler, modern görünümü sergiliyor.

Baqa markasının yorumladığı ve bambaşka tasarımlara imza attığı tunikler, salaş, dökümlü modelleri ve asimetrik kesimleriyle farklılık arayanlara göz kırpıyor.

Yırtmaç detayı, deri kullanımı, çizgi desenleriyle de hareket kazandırılan tasarımları, çizme ve botlarla tamamlayarak güçlü stili yansıtabilirsiniz.

Senna Dessing 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Senna Dessing 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sonbaharın Çiçekleri Tuniklerde

Yeni sezonun trendleri arasında sıkça karşılaştığımız floral desenler, tesettür giyim markalarından Senna Desing koleksiyonunda da karşımıza çıkıyor.

Ayrıca koleksiyondaki asimetrik kesim siyah tunikler, fuşya, saks mavisi ve siyah – beyaz geometrik desenlerin bir araya gelmesiyle hareket kazanıyor.

Günlük hayatta tuniklerden vazgeçemeyenler için iyi alternatifler barındıran markada, renkleriyle sonbahara uyum sağlayacak rahat ve şık modelleri bulabilmeniz mümkün.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir