Sonbaharda Rengarenk Giyinmek İster misiniz?

Sonbaharda Rengarenk Giyinmek İster misiniz?

Son bir kaç sezondur, sonbaharda enerjik renklerin farkındalığı daha da ortaya çıktı. Sonbaharın o hüzünlü havasına inat, rengarenk kombinler popüleritisini daha çok artırmaya devam ediyor. Yeşiltopuklar editörleri olarak, içinizi açacak tüm enerjik renkleri bugünkü kombinlerimizde toplamak istedik. Bakalım bu rengarenk kombinlerden, hangisi sizin stilinize en yakın olacak?

Geometrik Desen Kombin Önerileri

Ceket: Stella Jean, Etek: Emilia, Çanta: Tory Bruch

Geometrik desenle sarının uyumu

Desenli modelleri seven kadınlar için, seçenek o kadar fazlaki bazen hangi desenin seçileceğine karar bile verilemiyor. Geometrik desenler, diğer desenlere göre daha modern görüntüsü ile tercih sebeplerinin arasında. Çok özel grafize edilen ceketi, sarının en şeker tonu ile kombinlemek istedik. Sarının baskın tonunu biraz kırsın diye, siyah ve çanta ile ayakkabıyı kombinimizde özellikle kullandık.

Pembe Uzun Etek Kombinleri

Etek: Topshop, Bluz: MSGM, Şal: Kayra

Her pembe ayrı güzel

İtiraf edelim pembe dendiğinde, hepimiz daha mutlu oluyoruz. Üstelik pembenin birçok tonu ise, kombinlerimizde her zaman kendisine yer buluyor. Şeker pembesi tadındaki eteğimizi biz çok sevdik. Üzerine floral desenlerin hakim olduğu, pembenin tonları ile geçişlerin sağlandığı şık bir bluzu tercih ediyoruz. Turuncu çantamız ise bu kombinde kontrast renk dengesini sağlıyor.

Turuncu Uzun Etek Sonbahar Kombinleri

Eşarp: Aker, Çanta: Marc By Jacobs, Ayakkabı: Zara

Sonbaharın doğal rengi turuncu

Mandalinalar, portakallar enerjik renkleri ile sonbahar kombinlerimizde ilham kaynağımız. Klasik ve sade kesim portakal rengindeki eteğimizin rengi, oldukça albelini. Beyaz gömlek ve ekru ceket tercihlerimizle eteğimizin, renk albenisini orantılıyoruz. Böyle bir kombinde asla tek renk şal değil, desenli bir ipek eşarp takmanızı öneriyoruz.

Turkuaz Uzun Etek Kombinleri

Etek: Martin Grant, Bluz: Chloe, Ayakkabı: Modcloth

Turkuazın en soft hali

Soft renkler, naif ve zarif cazibesi ile adeta biz kadınların ruhunu dinlendiriyor. Son kombinizdeki sof tonlardaki turkuazla, güne dingin ve huzurlu başlamaya ne dersiniz? Eteğimize eşlik eden, belden kemerli gömleğimizle floral desenli uzun ceketimiz kombinizin dikkat çeken diğer parçaları. Turkuazın kombin üzerindeki hakimeyetini, gold şal ve çanta ile dağıtıyoruz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *