Sonbaharda Ofis Stilinize İyi Gelecek Yeni Sezonun En Güzel Parçaları

Sonbaharda Ofis Stilinize İyi Gelecek Yeni Sezonun En Güzel Parçaları

Armağan Giyim Trençkot Modeli

Sonbaharda ofis stilinize yenilik getirecek güçlü tasarımları keşfe çıkıyoruz! Bohem rüzgarların estiği sezon kahve tonlarının hakimiyeti sürüp giderken desenlerin coşkusu her zaman gözler önünde. Bununla beraber ceketlerin hacmi genişledikçe genişliyor ve kimi zaman brokar kumaşlarla tasarlanırken kimi zaman ekosenin gücüyle karşımıza çıkıyor. En dikkat çekici görünümlerse retro havayı soluyacağınız ispanyol paça pantolon ve tunik takımları. Tesettürlü kadının radarına takılacak yün, süet ve kadife dokulu etekler, akışkan tulumlar, A kesim elbiseler ve maksi boy dış giyim parçaları yine listelerde. Gelin ofis stilinize iyi gelecek yeni sezonun en güzel parçalarına göz atın, ipuçlarını yakalayın.

Refka Bej Desenli Elbise

Desenli Elbise – Refka: Satın Al

Desenli Bohem Elbise

Kiremit kırmızı, sıcak sarı, haki yeşil ve kahve tonları… İlhamını bohem silüetlerden alan elbiseler yeni sezonda ofis stillerine adapte oluyor. Kimi zaman deri kimi zaman şifonlarla karşımıza çıkan akışkan elbiselerin formları özgünlüğün peşinde. Minik çiçekler ya da ekoselerle havasını güçlendiren bu tek parça şıklığa bir çizme eşlik etsin yeter.

Mikro Pileli Etek Modelleri

Mikro Pilili Etek

Dünya modasının radarındaki mikro pilili etekler, tesettürlü kadının da ofis stiline şıklık getiriyor. Özellikle deri dokularıyla ikonik havaya bürünen tasarımlara eşarp baskılı modeller rakip oluyor. Mesai saatlerinin yeni güçlü parçası mikro pilili etek görünümlerinden birini mutlaka dolaplara eklemeli.

SÜMEYRA YILMAZ TASARIM Karışık Ekoseli Kap

Ekose Kap – Sümeyra Yılmaz: Satın Al

Brokar ya da Ekose Desenler

Yeni sezonda hacmi genişleyen ceketler, ofis stilinin klasik kuralların aykırı düşmüyor. Koleksiyonlarda onlarca farklı görünümüyle ne giysem derdine son verecek parçalarda brokar kumaşla tasarlanan ceketler, ekose desenliler ve de tüvit dokular öne çıkıyor.

Refka Siyah Tunik & Pantolon Triko Takım

Pantolon Tunik Takım – Refka: Satın Al

İspanyol Paça Pantolon & Tunik Takım

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarında takım parçalar yine dikkatleri üzerine topluyor. Ancak bir farkla. Geçtiğimiz sezonda bol pantolon – tunik ya etek – bluz şeklinde sıkça gördüğümüz ikililere şimdilerde ispanyol paça pantolon – tunik takımları ekleniyor. İnce ve uzun gösteren bu parçalar adeta sihirli birer değnek.

Kevsersarioglu Süet Geometrik Kesim Etek

Süet Etek – Kevser Sarıoğlu: Satın Al

Yün/Süet/Kadife Dokulu Etek

Sonbaharın serin havalarına adapte olan etek tasarımları, dünya modasının trendlerini kaçırmıyor. Yeni sezonda bir adım öne çıkan yün, süet ve kadife dokulu etekler modernize ediliyor ve ofis stilinin vazgeçilmezleri olmayı başarıyor.

Benin Lacivert Boydan Düğmeli Çizgili Elbise

Desenli Elbise- Benin: Satın Al

Geometrik Desenli Gömlek – Elbise

2018 sonbaharında tasarımlar desen aşımına uğruyor. Bunun en güzel örnekleriyle elbiselerde hayat buluyor. Birden fazla rengi taşıyarak hangi renkle kombinlesem derdi yaşatmayacak, tek parça olmasıyla da ne ile eşleştirsem dedirtmeyecek desenli elbiseler, birer süper kahraman. Geometri oyunlarıyla ve gizemli tonların buluşmasıyla ofise ikonik hava getirecek gömlek elbiseler sezon dolaplarının olmazsa olmazı.

Refka Bordo Doğal Kumaş Kap & Tulum İkili Takım

Bordo Tulum – Refka:  Satın Al

Akışkan Kesim Tulum

Ofis stillerinde etek, elbise ya da tuniklerden sıkılanlar için yepyeni bir parça trendler listesine adım atıyor. Genişleyen kalıplarıyla rahat ettiren tulumlar, mevsimin renklerini de üzerine alarak tesettürlü kadını selamlıyor.

Esra Keskin Demir Kiremit Reglan Kol Trençkot

Trençkot – Esra Keskin Demir: Satın Al

Maksi Boy Trençkot

Özenle bir bütün haline getirdiğiniz ofis stilinizin en önemli ve son parçası hiç şüphesiz maksi boy trençkotlar. Kötü hava koşullarına rağmen ikonik havasını asla kaybetmeyen tasarımları da üzerinize aldınız mı yeni sezona sağlam bir adım atabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir