Soğuk ve Uzun Kış Akşamlarında Ayaklarınızı Isıtacak Ev Terlikleri

Soğuk ve Uzun Kış Akşamlarında Ayaklarınızı Isıtacak Ev Terlikleri

Ev Terlikleri

Havalar soğumaya ve geceler uzamaya başladığına göre ev giyim takımları ve sabahlıklarla birlikte kullanabileceğiniz yeni bir çift terliğe yatırım yapmanın zamanı geldi demektir.

Önümüzdeki aylarda ayaklarınızı sıcak ve rahat tutmak için mükemmel – ister evden çalışıyor olun ister çocukların peşinden koşun ister sadece kanepede dinlenin – yeni bir çift terlik hepimizin doğru şekilde yapabileceği türden küçük bir dokunuştur. Kişiye özel terliklerden rahat terlik botlarına kadar kadınlar için en iyi terlikleri burada bulabilirsiniz.

Peluş Dokulu Terlikler

Elbette konu konfor olduğunda gerçekten çıtayı yükseltmek istiyorsanız, rahat bir çift koyun derisi terlikle yanlış yapmış olmazsınız. Bir terliğin sağlayacağından daha fazla sıcaklık mı istiyorsunuz, ancak tam bir bot istemiyor musunuz? Bu terlikler size istediğiniz sıcaklığı fazlasıyla sunacak.

Leopar Desen Ev Terliği ve Ev Botu

Leopar desenleri seviyorsanız bu terlikler tam size göre! Ev botu stili ile ayaklarınızı sıcak hissetmenizi sağlayacak. Bir başka eğlenceli tasarım olan terlikler aynı zamanda maksimum rahatlık sağlayan kalın bir tabana sahip.

Teddy Ev Ayakkabısı - Peluş Ev Botu

Modaya uygun “teddy” malzeme tasarımıyla bu terlikler çok şık. Bu sezon onları içeride ve dışarıda giymek isteyeceksiniz! Pembe gerçekten yılın rengi! Tüm sezon boyunca bu sevimli terliklerle yaşamak isteyeceksiniz ve aynı zamanda harika bir hediye de olacaklar.

Örgü Ev Terliği - Ev Botu

Kalın örgü tasarımlar da bu sezon sadece kazaklarla sınırlı değil. Bu terliklerin her rengi şık fakat grisini çok yönlü bir seçim haline getirdiği için seviyoruz. Bot terlikler de suni kürk astarlıdır; bu da onları hem şık hem de rahat kılıyor. Kış aylarında evde gecenin tadını çıkarmak için mükemmel olan bu tasarımlar şık olmanın yanı sıra kaymaz bir taban sunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir