Sneakerlar ile Harekete Geçiren Kombinler

Sneakerlar ile Harekete Geçiren Kombinler

Tesettür Spor Ayakkabı Kombinleri

Konforlu tesettür kombinlerin sırrı sneakerlarla harekete geç!

Günlük hayatın temposunda rahat bir nefes almanın “ilk adımı” olan tasarımlar, modanın ışıltılı sahnesinde her geçen gün kahramanlaşıyor.

Yeninin dilini en mükemmel şekilde vurgulayan sneakerlar, cool’luk bahçesinin genç ve dinamik sembolü. Tesettür kombin stillerininbir numaralı parçası haline gelen sportif ayakkabılar, her stilde farklı farklı yorumlanıyor. Şık bir elbisenin altına da sneaker, eşofmanların altına da sneaker. Her anın ve her günün yorucu koşturmacasına süper kahramanımız daima sneaker! Kombinlerinizi harekete geçirecek en cool sneakerlar için ilhamınız Yeşiltopuklar’dan…

Tesettür Spor Ayakkabı Kombinleri

Fotoğraf: Sena Sever

Klasik Etek Görünümü Sneakerlarla Askıya Alınıyor

Kısa sürede tutku uyandıran ve gündemden düşmeye hiç de niyeti olmayan sneakerlar, stil ikonlarının radarında. Sokaklarda gem konforlu hem de eğlenceli bir görüntü çizen tasarımlar, klasik tavırları askıya alıyor. En casual etekleri bile yepyeni bir yıldıza dönüştüren ayakkabılar, resmiyeti ortadan kaldırıyoruz. Bazen bir pileli bazen kalem, bazense denim etekle buluşan sneakerlar hem konforlu hem de şık. Gömlek, etek ve ceket üçlüsüne dahil olan ikonik sneaker tercihiyle güncel trendlerin peşinden koşarak havalı ve dinamik stili yakalamaz elinizde.

Tesettür Spor Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı: Fendi

Trençkotlarla Sneakerın Yakın Arkadaşlığı

Dünyaca ünlü bir yıldız olan sneakerların rahat tavrı, stilleri sil baştan harekete geçiriyor. Esintili bahar günlerinde üzerinizden düşmeyecen trençkot ve ceketlerle cool’luğu ikiye katlayan tasarımlara şahit olduk. Kalıplara sığmayan oversized dış giyim parçaları sneakerlarla olan arkadaşlığını bütün dünyaya yüksek sesle ilan ediyor.

Tesettür Spor Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı: Alexander McQueen

Oyunun Kazananı: Eşofman & Sneaker

Güzel ama rahatsız parçalar gündelik yaşantımızdan da dolaplardan da kalkıyor. Yeni moda dünyası kapılarını sportif eşofmanlara açıyor. Sokak stilinde hüküm süren bol pantolon ve tunikler, umarsız gömleklerle muhteşem üçlü oluyor. Bu tesettür kombini harekete geçirecek parça ise hiç şüphesiz sneakerlar! Estetik ve konforu günlük hayata yansıtan bu görünüm oyunun yeni kazanını belirledi.

Spor Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Salopet Elbise – Satın Al

Denim Elbise ve Beyaz Sneaker Birlikteliği

Günlük yaşamın temposuna fazlasıyla odaklanan ve rutinler arasına yerleşen sneakerlar, denimlerle yüksek dozda cool’luk yansıtıyor. Estetik unsurları fazlasıyla barındıran bembeyaz sneakarlar, denim elbiseleri tekrar tekrar harekete geçiriyor.

Spor Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Salaş Tunik – Satın Al

Spor Ayakkabı – Satın Al

Salaşlık Kahramanı Sneaker

Geçtiğimiz sezonda sneaker ayakkabılar arasından aşina olduğumuz beyaz süper starlara, yeni sezonda canlı renkleriyle converseler eşlik ediyor. Moda dünyasına hızlı bir giriş yapan bu taze trend, tesettür kombinlere sportif ve genç hava katıyor. 2017 yazının en salaş tasarımlarıyla bir araya getireceğiniz converse’lerin etkisine kapılın.

Tesettür Spor Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı: Joshua Sanders

Neşeli Ol, Genç Kal!

Sneakerların en sevilen yönü, kombinlere olduğu gibi ruha da ayrı bir canlılık katması. Sezonda çokça karşımıza çıkan neşeli tasarımlar, bu ayakkabıya olan tutkuya iyiden iyiye zirveye yerleştiriyor. Tüylü, ponponlu tasarımlardan, nakış ve ışıltılı taş işlemeli parçalara… Şimdi rengarenk sneakerlarla bahar kombinlerini harekete geçirme zamanı!

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir