Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Siyah, Beyaz ve Mavinin Zarif Kombini

Siyah, Beyaz ve Mavinin Zarif Kombini

Mavi Siyah Beyaz Tesettür Abiye Kombini
Umutlarımızı besleyen hayallerimizdir. Her hayal önce rüyalarımızda hayat bulur. İşte size mavi, beyaz ve siyahın birbiriyle buluştuğu ve birbiriyle kaynaştığı bir rüya içinde kaybolacağınız, hanım hanıma oturmalarınızda tercih edebileceğiniz şık bir kombin. Siyah asildir, hataları örter… Her renkle yan yana gelir; her renkle uyum gösterir. Mavi bir düştür… Huzurdur. Beyaz tertemiz duyguların tezahürüdür. Beyazla maviyi ve siyahı daha iyi algılarız. Bu kombinde şıklıkla modern bir görüntüyü bir arada görmekteyiz. Yaz aylarında çiçek desenleri ile kumaşlardaki bu hareketlilik ancak usta tasarımcıların ellerinde şık kıyafetlere dönüşmektedir.

2013 İlkbahar – Yaz sezonunda birçok tesettür giyim markalarının koleksiyonlarına baktığımızda tasarımcıların, hanımlar için çok güzel modellere imza attıklarını görmekteyiz. Her renk ustalıkla kullanılarak kumaşların renklerle dansını ve kıyafetlere dönüşünü görmekteyiz. Yaz mevsimine geçsek bile, aslında bahar ile yaz iç içedir. Yaz demek sadece düz mavi, sadece düz beyaz, ya da sadece düz turuncu değildir. Yaz aynı zamanda bu renklerin bahar dalları gibi rengarenk çiçeklerle birbirine karışımıdır.

Mavi bir düş içinde, masmavi okyanuslara dalarız. Beyaz bulutlar gibidir çiçekler, okyanuslarda köpük köpük… Siyah kararlı bir duruştur; varlık göstergemizin bir kimliğidir. Bugünkü hazırladığımız bu zarif kombinde, bahar çiçeklerinin desenlerini görmekteyiz. Elbiseyi şık bir ceket, bol ve siyah bir pantolonla kombinlediğimizde, tesettürlü hanımlarımız bu kıyafeti zevkle tercih edebilir. Sezonun trend modelleri arasında yer alan şık siyah ayakkabı ile birlikte mavi bir şal ve mavi bir çantayla kombinimizi tamamlayabiliriz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *