Siyah Beyaz Tesettür Giyim Kombinleri

Siyah Beyaz Tesettür Giyim Kombinleri

Birbiri ile en uyumlu renk. Sezonlar boyu asla birbirinden ayrılmayan muhteşem ikili. Cool ve romantik. Tüm bu tanımları siyah ve beyazın muhteşem uyumu için dile getiriyoruz. Eğer sizler de siyah beyaz kombinleri çok seviyorsanız, birbirinden güzel kombin örneklerimizi ve stil önerilerimizi görmelisiniz.

Siyah Beyaz Tesettür Giyim Kombini

Etek: Merchant, Triko: Poem, Kürk: Tory Burch, Çanta: Zara, Ayakkabı: Alexander McQueen

İlk kombinimizi siyah beyaz yatay çizgili zarif trikoyu, dökümlü ve kabarık siyah bir etekle birlikte kullanıyoruz. Bir detay ise, yatay çizgili modelleri, kilolarından memnun olmayan hanımların asla giymemesini öneriyoruz. Dış giyim için tercihimiz, sezon trendi olan kısa şık bir kürk. Böyle bir kombinde, biz siyah beyaz desenli topuklu bir çizmeyi tercih ediyoruz. Sizler sadece siyah renkli bir botu da kullanabilirsiniz. Siyah çanta tercih ettiğimiz tek aksesuar. Siyah beyazın enerjisini, böyle bir kombinde bordo şalla daha çok ortaya çıkartabiliriz.

Siyah Beyaz Tesettür Giyim Kombini

Kürk: Joseph Betty, Pantolon etek: Aker, Çanta: Newbark, Ayakkabı: 3.1 Phillip

İkinci kombinimizde, siyah beyaz terihimiz kürk ve çantadan yana. Kalın çizgili kürk modeli zengin ve konforlu bir görünümü de beraberinde getirmekte. Altına siyah kumaş, pantolon etek bir model tercih ediyoruz. Şık bir kumaş etek de alternatif olarak tercih edebilirsiniz. Ayakkabı tercihimiz sezon trendi olan elegan bir modelden yana. Siyah beyaz bir kombinde, şal ya da eşarp tercihiniz siyah renk olabilir. Ama bizim tavsiyemiz şalınızı farklı bir renkten yana kullanmanızdır. Artık baştan ayağa aynı renkleri kullanmak yerine, araya farklı bir rengi kombinlemeniz çok trend.

Siyah Beyaz Tesettür Giyim Kombini

Kaban: Moschino, Etek: Meslita, Çanta: Fiorelli, Ayakkabı: Charlotte

Son kombinimiz siyah çiçek desenleri ile şık bir görüntüye kavuşturulan manto ile altına tercih ettiğimiz siyah hoş bir etek. Ayakkabı tercihimizdeki renk blok tonunu, şalımızla aynı tonda seçerek siyah beyaz üzerindeki baskın renk algısını dağıtıyoruz. Tabi ki böyle bir kombinde tercihimiz mini kapitone detaylı siyah bir çantadan yana.

Yorumlar

“Siyah Beyaz Tesettür Giyim Kombinleri” için 3 cevap

  1. […] zaman soğuk kış günlerinde beyaz renkli kıyafetler, herkes tarafından ufak da olsa bir tepki çekebilir. Kış günü beyaz giyilir mi sözünü de, […]

  2. […] davet ediyoruz. Yazın favorileri siyah, beyaz, pembe ve pastel gibi tonlardan oluşan bir kombin önerimiz sizlere ilham verebilir ve ofisin en şık kadını […]

  3. Zübeyde dedi ki:

    Ya bunları nasıl alabiliriz.Siyah takıma bayıldım.Üstelik fiyatlarıda yok cevapppppp iiiiiiiissssttiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir