Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kusursuz Stilinizi Ofis Giyiminize Yansıtın

Kusursuz Stilinizi Ofis Giyiminize Yansıtın

Tesettür Ofis Giyim Kombinleri

Kusursuz bir ofis stili oluşturmaya ne dersiniz? Hazırladığımız kombin önerisinden ilham alarak ofisinizin en şık kadını siz olun!

Her sabah bugün ne giysem diye düşünmeden edemiyor musunuz? Evet biliyoruz, iş yerinde şık, temiz ve düzenli görünmek hemen her kadın için önemli. Bu yüzden YesilTopuklar.com editörleri olarak sizlerle kusursuz bir ofis stili oluşturmaya davet ediyoruz. Yazın favorileri siyah, beyaz, pembe ve pastel gibi tonlardan oluşan bir kombin önerimiz sizlere ilham verebilir ve ofisin en şık kadını olabilirsiniz.

Bu Yaz Siyah Çok Moda!

Siyah rengine olan bağlılığımızı ve sevgimizi bilmeyen yoktur. Ancak siyahı bir ‘kış rengi’ olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu yaz siyah çok moda!

İş yerinizde önemli bir toplantı var ve ne giyeceğinize karar veremiyorsunuz… YesilTopuklar.com olarak sizlere önerimiz: düz siyah bir gömlek tuniğin altına, yaz aylarının favori ayakkabı modeli olan bir babet… Yine siyah ve gümüş rengi aksesuarlarla tamamlayacağınız kombininizle toplantıya hazırsınız! Kombinin ana parçası ise aykırı ve canlı tonlarda bir eşarp!

İşte bu şık kombinle dilediğiniz bir toplantıyı başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Ofis Giyim Kombinleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *