Sırt Çantaları İçin Stil Önerileri

Sırt Çantaları İçin Stil Önerileri

Aker 2015 Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri: Aker

Küçük çantaların zarif şıklığı ancak hacminin küçük olması, büyük çantaların ise taşıma zorluğu… Hem şık hem taşıması rahat olan sırt çantaları yeni sezonda imdadımıza yetişiyor.

Koleksiyonların birçoğunda rastladığımız sırt çantaları, 2015/16 sonbahar-kış sezonunda trend alarmı veriyor.

Rahat olduğu kadar şık ve tarz sahibi gösteren bu çantalar, her renkle bir araya geliyor ve farklı detaylarla tasarlanıyor.

Özellikle derinin hakim olduğu çantalar diğer trendlere de yer veriyor. Süetten püsküle ve zımba detayına kadar birçok tasarım yer alıyor.

Sırt çantası dendiğinde genellikle okul yıllarında taşımaktan iki büklüm olduğumuz anlar akla gelse de yeni sezon modasında boyut olarak biraz daha küçük ve şirin çantalar karşımıza çıkıyor.

Sırt çantalarını beğenenlerden ancak nasıl kombileyeceğinizi bilemeyenlerdenseniz birkaç küçük önerimizi ve sezonun kullanışlı olduğu kadar tarz sırt çantalarını sizler için derledik.

Kuaybe Gider 2015 Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri: Kuaybe Gider

Sırt Çantalarını Eteklerle Kombinleyin

Hemen hemen her markanın koleksiyonunda karşınıza çıkacak sırt çantalarını kalem eteklerle kombinleyerek farklı bir havaya bürünebilirsiniz. Kalem eteğinizin üzerine giyeceğiniz triko ve takacağınız deri sırt çantası stilinizi güçlendirdiği gibi rahatlığınızı sağlayacaktır.

Sırt çantasıyla yaptığınız kombinlerde genel olarak dikkat çantanızda yoğunlaşacağı için diğer kıyafetlerinizi sade seçerek ilgiyi tek bir noktada toplayabilirsiniz. Sade kıyafetnizide kullanacağınız çantayı, leopar desenli ya da zımba detaylı iddialı parçalardan seçebilirsiniz.

Zara 2015 Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri: Zara

Ekoseyi Sırt Çantalarıyla Tamamlayın

Jean ve tişört üzerine giyeceğiniz bol, dökümlü salaş bir ceket, maskülen ayakkabı ve vintage sırt çantasıyla sportif görünüme kavuştuğunuz gibi havalı tarza bürünebilirsiniz.

Sezon modası ekoseli kıyafetlerinizi sade sırt çantalarıyla kombinleyebilir, her iki trendi bir arada kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Beymen 2015 Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri: Beymen

Püskül Havası Sırt Çantalarında

2015/16 sonbahar kış sezonunun öne çıkan koleksiyonlarında hâkim olan püskül, sırt çantalarında da kendine yer ediniyor.

Salaş ceket ve hırkalarla, maskülen ayakkabı tercih edebilir ve püsküllü bir sırt çantasıyla tamamlayabilirsiniz. Böylelikle bohem bir hava oluşturabilir stilinize güç kazandırabilirsiniz.

Us Polo Assan 2015 Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri: Us Polo Assan

Sonbahar Renkleri Sırt Çantalarında

Son birkaç yıldır kadının tarzını daha güçlü hale getirmeyi amaçlayan maskülen modası her alanda kendini hissettiriyor.

Rock – chic stili oluşturan parçalar sırt çantalarına da yansımış durumda.

Zımba kullanımının, deri çantalar üzerinde detaylandırılması sade kıyafetlerinizi güçlü bir stile kavuşturabilir.

Nine West 2015 Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri: Nine West

Kazayağı ve Leopar Desensiz Olmaz

Sezonun her parçasında rastladığımız püskül detay sırt çantalarında da karşımıza çıkıyor. Leoparın asil ve baskın havası sırt çantalarında yine kendini gösteriyor.

Sonbaharın sade tasarımlarına hareket katmak isteyenler kıyafetlerini bu parçalarla tamamlayarak kombinlerini farklı bir havaya büründürebilirler.

Mango 2015 Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri: Mango

Sade Şıklıkta Sırt Çantaları

Günlük kombinlerinize eşlik edecek deri sırt çantaları, alışverişlerde, piknikte, gezide seyahatte en büyük yardımcınız olacaktır.

Tüm ihtiyaçlarını içine doldurup rahat rahat gezebileceğiniz sırt çantaları, sadece konforu sağlayamayacak doğru parçalarla bir araya getirdiğinizde tarz bir görünüme de kavuşturacaktır.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir