Sıradışı Etek Kombinleriyle Stilinizi Zenginleştirin!

Sıradışı Etek Kombinleriyle Stilinizi Zenginleştirin!

Sıradığı Abiye Kombinler

Sıradışılık; belirli bir stil disiplini olmayan, fakat kendi içinde tutarlı unsurları bulunan bir fikrin tasarımcılar tarafından modellenmesi demektir. Bize göre sıradışı etek giymek, sıradışı olmak demek değildir! Bütün kıyafetlerde olduğu gibi, birbirine benzer, birbiriyle iç içe girmiş, stil öğeleri olabilir. Bu tıpkı gen gibidir. Moda da sanat ve estetik genleri birbirine sirayet eder ve birbirinden değerler alır, birbirine değerler verirler.

Sıradışı Abiye Etek Kombinleri

Kombin1: Etek: Barbara, Ceket: Zara, Ayakkabı: Koton, Çanta: Gucci

Modada sıradışılığı bir ucu ekstrem, diğer ucu marjinal olarak değerlendirenler vardır. Her toplumda sıradışı bir giyim tarzı bulunmaktadır. Örneğin şapkanın tereği ön tarafta olmalıdır ki; güneş gözü almamalı. Oysa rapçiler şapkayı ters giyerler.

Hazırladığımız kombinlerde etekler baz alınmıştır. Diğer bütün parçalar ve aksesuarlar herkesin kullandığı klasik parçalardan oluşmakta. Bugüne özel hazırladığımız birbirinden farklı etek kombinleri, belki ilk görüşte çok albenili görünmese de bu özel etekleri de giyeceğimiz anlar muhakkak bulunacaktır. Her sıradışı eteğin, sıradışı bir zamanı muhakkak gelir.

Sıradışı Abiye Etek Kombinleri

Kombin2: Etek: Rosie Assoliun, Ceket: LK Bennet, Eşarp: Pierre Cardin

Gardıroplarımızda bizlerin de sıradışı elbiselerimiz ve farklı giyim parçalarımız mevcuttur. Bu bazen bir şalvar, bazen geniş paça İspanyol bir pantalon, bazen bir panço, bir ayakkabı sıradışılığıyla kendini belli eder. Önemli olan sıradışı bir parçanın diğer elbise, takı ve aksesuarlarla doğru kombin edilmesi ve kıyafette uyum sağlanmasıdır.

Sıradışı Abiye Etek Kombinleri

Kombin3: Etek: Chesca, Ceket: Armani, Ayakkabı: Sergio Rossi, Çanta: Magid

Sıradışılık bir kıyafette belki de bir çığlık ve bir haykırıştır. İşte ben buyum ve buradayım, siz neredesiniz demektir!

Yorumlar

“Sıradışı Etek Kombinleriyle Stilinizi Zenginleştirin!” için 2 cevap

  1. […] kadın zarif ve asil görünmek istemez ki!.. İşte zarifliğin timsali birbirinden şık balık etek kombinleri. Narin ve estetik duruşlu balık etekler, her hanımın gardrobunda olması gereken parçaların […]

  2. elif Yeşilyurt dedi ki:

    Fiyat nasıl ögrenebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir