Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Pratik Dikiş Önerileri Internet’te Uygulamalı Olarak Anlatılıyor

Pratik Dikiş Önerileri Internet’te Uygulamalı Olarak Anlatılıyor

Singer TV İnternet Üzerinde Yayında

Dikiş makinesinin mucidi Singer, kendi modasını yaratmak, üzerine en yakışan kıyafeti dikmek ve evinin dekorasyonunu kendi yaptığı tasarımlarla süslemek isteyen hanımların yanında. Üstelik şimdi dikişi öğrenmek ve bu konuda daha fazla bilgi edinip kendini geliştirmek isteyenler için Singer TV de yayında…

Dikiş makinesi denilince dünyada akla gelen ilk marka olan Singer, internet üzerinden yayın yapan Singer TV ile şimdi hanımlara dikişin püf noktalarını öğretiyor. Kıyafet, oyuncak, ev eşyası ve daha birçok konuda pratik dikiş önerilerinin videolarda uygulamalı olarak anlatıldığı dopdolu içeriği ile Singer TV hanımların büyük ilgisini çekiyor.

Singer TV İnternet Üzerinde Yayında

Kendi modasını yaratmak isteyenler, Singer TV’de aradıklarından fazlasını buluyor. Singer TV, markanın YouTube sayfasından ve Facebook grubundan rahatlıkla izlenebiliyor

www.youtube.com/user/SingerTurkiye linkinden Singer TV’ye ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda www.facebook.com/singer.turkiye adresindeki Kendi Modanı Yarat grubunda da haftalık olarak yeni videolar yayınlanıyor.

Singer TV İnternet Üzerinde Yayında

Singer TV’de dikiş dikmeyi olabildiğince kolaylaştıran birçok değerli bilgi sizleri bekliyor. Giysi, aksesuar, ev mefruşatı, dekorasyon, çocuklar ve özel günler için benzersiz tasarımlar yapmak isteyenler www.youtube.com/user/SingerTurkiye linkinden Singer TV’yi takip ediyor.

Facebook: facebook.com/singer.turkiye

YouTube: youtube.com/user/SingerTurkiye

www.singer.com.tr

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *