Şimdi Moda Big Bag Çantalar

Şimdi Moda Big Bag Çantalar

Şimdi Moda Big Bag Çantalar

İhtiyacınız olan her şeyi içine sığdırabileceğiniz kocaman kocaman çantalar şimdi çok moda! Bir cüzdan bir anahtar yetmez bana, diyenlerdenseniz büyük ebatlardaki big bag çantalar tam da sizler için. Özellikle annelerin, iş kadınlarının ve hatta öğrencilerin çok işine yarayan bu yepyeni trend, fonksiyonelliğiyle gönülleri çalıyor.

Hareketli Hayatınız Varsa: Big Bag!

Hızlı, hareketli, durdurak bilmeyen yaşamınız varsa, “big bag” çantaların yeni görünümlerini muhakkak keşfetmelisiniz. Günübirlik seyahatlarin bile tartışmasız en iyi tercihi olan büyük ebatlı çantalar, hantal görünümlerden uzakta, oldukça şık.

Şimdi Moda Big Bag Çantalar

“Bu Benim Olmalı” Dedirten Çantalar

Celine, Balenciaga gibi birçok dünya markasının koleksiyonlarında yer alan, podyumların trend alarmı veren çantaları görene “bu benim olmalı!” dedirtiyor. Sadece dünya markalarında değil, fast fashion dediğimiz AVM markalarında da bulabileceğiniz kocaman çantalar karakteristik stillere göz kırpıyor.

Şimdi Moda Big Bag Çantalar

Sokağın Enerjisine Hazır Çantalar

Gün içinde koşturmacalı bir temponuz olacaksa tercihiniz hiç şüphesiz “big bag” trendinden yana olmalı. İhtiyacınız olacak her şeyi içine doldurabileceğiniz kocaman çantaların fonksiyonelliği rahatlıkla buluştu bile. Sokağın enerjisine hazır yepyeni tasarımlar resmi havadan ziyade konforlu halleriyle monoton çizgini dışına çıkıyor. Rahatlığı ve şıklığı garanti çantalar dolapların en “büyük” sevilen parçası olacak.

Anneler “Büyük Çanta Trendini” Keşfetmeli

Kol çantasının yanına bir çanta da bebekleri için taşıyan anneler, bu yepyeni trende bir göz atmalı. Yedek bez, biberon, yedek kıyafet derken çoğalan eşyaların hepsini içine dolduracağınız kocaman çantalar trend olduğu kadar şık, şık olduğu kadar da rahat. Bu işe yarar halleriyle annelerin yeni trend parçası olacak big bag’ler sizi bekliyor.

Şimdi Moda Big Bag Çantalar

İş Kadınlarının Yeni Parçası Big Bag

Toplantıdan toplantıya koştururken içine her türlü eşyayı doldurabileceğiniz kocaman çantalar resmiyetleriyle de şıklığa adapte oluyor. Dikdörtgen yapılarıyla plaza görünümlerine aykırı kaçmayacak çantalara, babetlerinizi, not defterlerinizi ve geri kalan tüm gerekli eşyalarınızı doldurmanın tadını çıkarın.

Şimdi Moda Big Bag Çantalar

İçi Başka Dışı Başka Kocaman Çanta

Yeni trend big bag tasarımlar, kocaman boyutlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. XL aksesuarların moda olduğu sezona damgasını vuran tasarımların içi başka renk dışı başka renk olanlar dikkati çekti. Çift taraflı kullanan büyük çantalar, fonksiyonel halleriyle beğeni topladı .

Şimdi Moda Big Bag Çantalar

Kimi Kola Takıldı Kimi Elde Durdu

XL çantaların pek çok hali koleksiyonlarda yerini aldı. Kimi kola takıldı, omuz askısıyla konforu vurguladı; kimiyse elde durarak sıra dışı görünümünü daha ön plana çıkardı.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir