Şimdi “Kot” Giymek Lazım

Şimdi “Kot” Giymek Lazım

Alvina 2015 Kot Pardesü Modeli

Mayıs, trençkotların yerini kot kumaşlara bıraktığı baharın son ayı… Farklı kesim, boy ve modelde farklı dokularla tasarlanan kot parçaları günlük giyiminize adapte etmenin 4 özgün yolunu Yesiltopuklar.com yazdı!

Kot parçalarınızı her gün aynı şekilde giymekten sıkıldınız mı? Yesiltopuklar.com ‘un sizin için bir sezon dolusu fikri var!

Alvina 2015 Kot Pardesü Modeli

Boyu Boyuna: Kot Pardesü

Kot parçaların ağır abisi, pardösü. Bileklere kadar uzanan pardösü ile içindeki ettiğin boyları aynı. Oran-orantı oyununun baş rol oyuncusu tam bot pardösüler. Kot pardösülerle kullanılan pudra tonlarında ya da tam zıt renkte bir eşarp, kombinasyona hem zarafet hem renk veriyor.

Kot Jile ve Kot Pardesü Modeli

Bahar Ekürisi: Kot

İlkbahar sezonunu ele geçiren kotlar hemen hemen tüm parçalarda karşımıza çıkıyor. Çanta, giyim, aksesuar ve daha pek çok şeye sıçramış durumda. Tesettür giyim markaları da bu akımın rüzgarı esiyor. Alvina İlkbahar Yaz Koleksiyonu kot parçalarla bahara göz kırpıyor. Özellikle kot jile, feminen kombinlerin bahar ekürisi.

Tesettür Kot Ceket Modeli Armine

Sportif Parçalar

Sportif detaylı kot ceketin yeni sezonda gardırobunuza giresi varsa.. Armine 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyondan seçtiğimiz kot ceket ile beyaz etek kombinasyonunu bu bahar üzerinizde taşımalısınız. Üstelik kot ceketi farklı stilde parçalarla bir arada kullanarak uzun süre farklı kombinasyonlara modernite dopingi yapabilirsiniz.

Kot Kombin Nasıl Yapılır

Kombinasyonlara Kot Gömlek Dopingi

Renkli elbise ya da yeleklerin içinde kombinasyonlanan kot gömlek, farklı stiliyle selam veriyor. Renkli parçaların içinden trend bir duruş sunan kot gömleği şık kolye tamamlıyor. Bu trend güneşe çok yakışıyor.

Kot Nasıl Kombinlenir?

Kot Kombin Nasıl Yapılır

Kurtarıcı gömlek: Kot gömlekler kadın-erkek herkesin bu yaz kurtarıcısı oluyor. Kot gömleğinizi dilerseniz kalem etekle iş toplantısında, dilerseniz beyazlarla hafta sonunda kullanabilirsiniz.

Kot Kombin Nasıl Yapılır

Kot ceketleniyoruz: Baharı ele geçiren kot kumaşları sadece baharla sınırlı kalmayacak gibi duruyor. Kot ceketlerin en çok yakıştığı parçalardan biri şüphesiz beyaz uzun etekler… Rahatlığına düşkün ve trend görünmeyi sevenlerin favorisi olan denim ceketler bu yaza damgasını vuracak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir