Şimdi Dene: Harita Desenli Parçalar

Şimdi Dene: Harita Desenli Parçalar

Şimdi Dene Harita Desenli Parçalar

Dünya markaları yeni yol haritasını tasarımlarıyla belirliyor. Celine’in pardösüsü, Patricia Nash’in çanta ve ayakkabıları, Kate Spade’in şalları ve birçok markanın saatlerinde harita desenleri göze çarpıyor. Kombinlerin yönünü belirleyecek, trend olmayı okyanuslarla çevreleyecek, şıklığı en yüksek dağın zirvesine koyacak harita desenli tasarımları şimdi siz de deneyin!

Şimdi Dene Harita Desenli Parçalar

Harita Desenli Pardösüyle Yeni Yollar

Dünya markaları 2017/18 sonbahar kış sezonunda yepyeni sanat anlayışlarıyla moda severleri selamladı. En göze çarpansa hiç şüphesiz harita desenli parçalar oldu. Duvarlarda asılı kalan atlaslar şimdi tasarımlara desen oldu. Celine markasının göze çarpan maksi boy pardösüsü İstanbul’dan alıp Paris’e, oradan da dünyanın tüm şehirlerine götürdü.

Şimdi Dene Harita Desenli Parçalar

Şal ve Eşarplarda Harita Dolusu Ülkeler

Dünya haritası desenleri sadece dış giyime yansımadı. Dikkat çekenler arasında şal ve eşarp tasarımları da yer aldı. Yeni bir soluk getiren, bilindik desenlerden sıyrılan tasarımlar sıra dışı başlangıçlara kapılarını araladı. Çizgilerden, çiçeklerden değil, ülkelerden tasarlanan şallar, farkını ortaya koydu. Kate Spade markasında göze çarpan eşarp ve şallarda, Türkiye, Almanya, Fransa, İspanya, Libya ve pekçok ülke yer aldı. Stil ikonların en güncel parçası olacak harita desenli şal tasarımları, kombinlerin denklemini bozacak, tarz sahibi olmayı tek başına üstlenecek.

Şimdi Dene Harita Desenli Parçalar

İçi Dışı Bir Dünya: Haritalı Çantalar

Deri çantaların üzerine nakşedilmiş kusursuz harita çizimleri, tasarımlara yeni bir boyut kazandırıyor. Farklı olmaya sevenler, kombinlere sıra dışı parçalarla yeni bakış katmaktan çekinmeyenler, harita desenli çantaları muhakkak denemeli. Patricia Nash markasının kış koleksiyonunda oldukça yer verdiği, harita desenli çantaları yeni stil haritası çizenlere göz kırpıyor.

Dünya Ayaklarının Altında

Patricia Nash markası harita desenlerini sadece çantalarında değil, ayakkabılarında da kullandı. Öyle ki makosenler yeni sezonda boyut atladı. Şık ve klasik duruşlarıyla beğeni toplayan makosenlere benzersiz bir desenle hayat veren markanın tasarımları, çok yakında her yere yayılacak gibi duruyor. Dünyayı ayaklarının altına almak isteyenlerse bu tasarımlarla buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor olacak.

Şimdi Dene Harita Desenli Parçalar

Saatler Dünyayı Gösteriyor

Harita desenleri kıyafetlere, şallara, çantalara ya da ayakkabılara yansımakla yetinmedi. Moda dünyası, gerçek dünyanın etkisi altına girdi. Kol saatlerine yeni boyut kazandıran haritalar, şimdi dakikaları sayıyor. Farklı olmayı aksesuarlarla yansıtmayı sevenler için iyi bir seçenek olarak, harita desenli kol saatlerini siz de hemen denemelisiniz.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir