Şimdi Alıp Seneye Giyebileceğiniz Tesettür Ürünlerle Son İndirimden Yararlanın!

Şimdi Alıp Seneye Giyebileceğiniz Tesettür Ürünlerle Son İndirimden Yararlanın!

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Kış sezonunun son günlerinde tüm markalar, stoklarını tüketmek için cezbedici indirimlerle karşımızda.

Alışveriş tutkunlarının heyecanlandıran düşük fiyatlarla o çok sevdiğiniz tasarıma ulaşmanın şimdi tam zamanı. Şimdi alıp seneye de giyebileceğiniz parçalarla akıllı alışverişin püf noktaları için  indirimli tesettür giyim parçalarına göz atmayı unutmayın. İşte radarımıza takılan o parçalar.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Kaban: Kadriye Basturk – Satın Al

Oversize Dış Giyim Parçaları Dolaplara

Kışın soğuk günlerinde sıcacık dokularıyla ısıyı yükselten dış giyim parçaları, büyük beden kesimleriyle de hareket alanını genişletti. Sezon boyunca adından çokça söz ettiren bu parçanın etkisi daha uzun yıllar devam edecek. Cep yakan fiyatlarıyla düşündüren birbirinden harika oversize kabanlar, paltolar ve montların stokları tükenmeden dolaplara ekleyin.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Mont: Clselma – Satın Al

Şişme Montlara Yer Açın

Kış sezonu boyunca yüksek fiyatlarıyla düşündüren şişme montların bedenleri tükenmeden dolaplara ekleyin. Hiçbir zaman modası geçmeyen, kışın ihtiyacı olan şişme montlardan hala almadıysanız sakın kaçırmayın.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Kazak: İlmek Store – Satın Al

Oversize Boğazlı Kazaklar Listede

Yumuşacık triko kazaklar, aynı dış giyim ürünlerinde olduğu gibi genişledikçe genişledi. Kimi zaman yarasa kol modelleriyle kimi zamansa kemerlerle bel vurgusu yapılan büyük mü büyük kazakları şimdi alıp seneye de giyebilirsiniz.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

  • Hırka Pantolon Takım: Melike Atar – Satın Al
  • Hırka Elbise Takım: Clselma – Satın Al

Triko Elbise – Hırka Takımları Kaçırmayın

Moda dünyası son yıllarda ne sıkıcı kıyafetlere ne de kombin derdi olan kıyafetlere yer veriyor. Alt , üst takım halinde karşımıza çıkan onlarca birliktelikten trikoların yeri ise bambaşka. Pantolon ya da eteklerle bir araya gelen tunikleri, elbiselerle takımlarnan hırkaları listeye eklemeden geçmeyin.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Etek: Refka – Satın Al

Kışlık Etekler Olmazsa Olmaz

Yün ya da triko, soğuk havalarda tesettürlü kadınların imdadına yetişen kışlık eteklerin modası olmaz. İster hitler listesinden asla inmeyen ekose eteklerle isterseniz de desensiz triko kalem eteklerle alışveriş listenizi tamamlayın.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Tunik: Refka – Satın Al

Tuniklerin Modası Olmaz

Her parçanın modası olur, ancak tuniklerin modası olmaz. Siyah, beyaz, kırmızı, lacivert, kahve renkleri ve ana renklerin birçoğunu indirimdeyken alıp seneye de rahatlıkla giyebilirsiniz. Kalın dokularıyla sezon boyu fiyatı düşse diye baktığınız her günün kurtarıcı tuniklerden sadece bir tanesini elde etmeniz yetmeyebilir.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Jile: Merve Dağlı – Satın Al

Jile Elbiselere Hücum!

İndirime girdiği andan itibaren stokları hızla eriyen parçalardan biri jile elbiseler! Sezon boyu gündemden düşmeyen, kazakla, tişörtle, gömlekle her parçayla ayrı bir şıklığa kavuşan tasarımlar düşen fiyatlarıyla alışveriş çılgınlarının seçimleri arasında başı çekiyor.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Tulum: Qooq Store – Satın Al

Yeni Formuyla Tulumlara Rağbet Var

Tesettürlü kadınların önceleri hat belli etmesi sebebiyle tercih etmediği tulumlar, yeni sezonda şekil değiştiriyor. Belden oturan ve neredeyse etek görünümü yakalayan alt kısmıyla kusursuz bir çekiciliğe kavuşan tasarımlar sezon boyunca oldukça ilgi gördü. Yeni formuyla sevilen tulumlara olan ilgi, ve bu parçanın trendler listesindeki yeri daha uzun yıllar gündemden düşmeyen. Ve aynı jilelerde olduğu gibi tişörtle, kazakla ya da gömlekle stil oyunlarına imkan tanıyan parçaların indirimli fiyatlarını sakın kaçırmayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir