Şimdi Al: Sezonun En İyi 5 Jilesi

Şimdi Al: Sezonun En İyi 5 Jilesi

Normcore Jile - Nisa

Bu yaz hem tatil hem şehir stillerinin kurtarıcısı jileler oldu. Kimi bol kalıplarıyla sıcak günleri hiçe sayıyor kimi çiçekli baskılarıyla tesettür kombinlere enerji saçıyor. Özellikle genç dolapların kurtarıcısı olan bu parçalar, her stile uyarlanabilir yönüyle de radarımızda..

Mizalle Su Yeşili Jile

Su Yeşilinin Çekim Gücü

Stil ve konforu bir araya getiren jileler, tesettürlü kadınların yeni gözdesi. Sevimli yeri geldiğinde şık görünümler oluşturan tasarımların trendleri de yansıtması unutulmamalı. Mesela, Mizalle’in yeni sezon koleksiyonundaki su yeşili tensel jile bizim gözümüze takılanlardan biri. Bu ve benzeri jilelerin en güzel yanı da bir terlikle sportif; topuklu bir sandaletle şık görünüme kavuşmaları.

Normcore Antrasit Belle Jile

Normcore Jile

Sıcak Günlere Doğal Kumaşlar

Jileleri, hem şehirde hem tatilde kullanmak için çok yönlü olmasına ve özellikle kumaş türlerine dikkat etmek şart. Bu yüzden pamuklular, ketenler, tensel kumaşlar sıcak günleri keyifle geçirmek için göz kırpıyor. Özellikle içine en azından bir tişört ya da gömlek giyeceğinizi düşünürsek sıcak günlerin çileye dönüşmemesi için tüm bunlara özen göstermek gerekiyor. Bizim önerimiz ise sezonun hem duruş hem doku olarak en iyilerinden biri de Normcore marka antrasit jile.

Elif Eser Taş Uzun Tesettür Jile

Yatırımlık Nötr Jile

Tesettürlü kadının dolapları için yapacağı en güzel yatırımlardan biri, nötr jileler tam bir kurtarıcı. Çizgili tişörtlerle cool bir genç; beyaz bir gömlek ciddiyeti dozunda bir şık olmak mümkün bu parçalarla. Özellikle belden hafifçe oturup dümdüz ayak bileklerine kadar inen parçalar bu kesimleriyle de her güne her stile uyarlanabilir. E tabi bunlarla birlikte nötr rengiyle de tüm tonlarla arası iyi. Elif Eser tasarımı taş rengi jile yatırımlık bir parçaya göre oldukça uygun fiyatıyla listemizde.

Seçil Siyah Kemerli Jile

Seçil Jile

Yaz Karası Şıklık

Yaz – kış siyahtan vazgeçemeyen tesettürlü kadınların jiledeki tercihleri de belli. Şıklığı farklı bir zemine taşımak için harika alternatif olan önerilerin başında da siyah, kemerli şık bir jile tasarımı geliyor. 30’lu yaşların kadınlarına da göz kırpan bu parçalar, karanlık stilleri cool görünümle yansıtmak isteyenlerin çekim alanına mutlaka ama mutlaka girmeli. Seçil markasının koleksiyonundaki siyah kemerli jile tasarımı da bizim gözümüze takılanlardan.

Touche Prive Desenli Jile

Çiçekleri Es Geçmeyin

Jilelerin genç ve havalı görünümlerine enerji katan çiçekleri es geçmemek lazım. İster rengarenk olsun ister siyah beyaz, onlar dolaplara girmeyi fazlasıyla hak ediyor. Tabii, çiçeklerle birlikte çizgili modelleri de göz ardı etmemeli. Touche Prive markasının monokrom çiçekli jilesi sezonun en iyilerinden biri olurken İnstagram’ın da en sevilen it-girl’lerinin üzerinde çokça görülüyor.

Touche Prive Desenli Jile (Ayşenur Kendigelen - From Şule)

Desenlerin verdiği motivasyonla kendini iyi hissedenlerin sokak stillerinden sahil kasabalarına kadar, her yerde kombinleyeceği çiçekli jilelere şans vermeli.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir