Şık Kıyafet Kombinlerin Sırrı: Ton Sür Ton

Şık Kıyafet Kombinlerin Sırrı: Ton Sür Ton

Tor Sür Ton Tesettür Kombinler 2017

Sofistike görünümün baş tacı “ton sür ton”, şıklığın çıkış noktası. Modada, aynı rengin farklı tonlarını bir araya getirmeyi ifade eden bu isim, elegan görünümlerin tavrı. Kontrast renklerin iddialı duruşuyla mücadele içinde olan ton sür ton, tesettürlü kadının yaşamında birinciliği kapıyor.

Güçlü siluetlerin denklemini veren tonlama oyunu, sokak stilinden özel günlere kadar her anın zarif kombinleriyle tanıştırıyor. İşte şık tesettür kombin hazırlamanın sırrı ton sür ton nedir, nasıl kullanılır ve daha fazlası yazımızda…

Ton Sür Ton Kıyafet Modelleri 2017

Beyaz Kap: Anna Hariri

Sıcak Günlerde Ferah Akım

Bir bütün içerisinde ahenk yakalamanız gereken ton sür ton akımı, yükselişine hızla devam ederken sıcak yaz günlerinde ferahlık vadediyor. Bu trendi baştan aşağı aynı renkle değil, ana rengin farklı tonlarıyla yakalamalısınız.

Ton Sür Ton Kıyafet Modelleri 2017

Beyaz Elbise: Anna Hariri

Hem Sakin Hem Sofistike

Dolapları açılıp kombin fikirleri üretildiğinde, daha fazla renk kullanma isteği bastırır. Bu hisse kapılmadan renkli bir dünyaya ton sür tonla açılın. Hem sakin hem sofistike kombinlerin başrolünü oynayan bu akım için öncelikli renginizi belirleyin.

Tor Sür Ton Tesettür Kombinler 2017

Sezonun Natürel Tonları

2017 yazının sıcak günlerinde vazgeçilmez tonlarını keşfe çıkın. Pantone 2017 top 10 listesinde, bu trende kolaylıkla uyarlayabileceğiniz oldukça natürel tonlar yer alıyor. Fındık kahvesinden naif pembelere, maviden yeşile ve sarıya… Birçok renk tonu, baştan aşağı doğru geçişlerle kullanıldığında ahenk oluşturacak.

Tor Sür Ton Tesettür Kombinler 2017

Pliseli Etek: Miss Selfridge

Akımın Kahramanı Nude Renkleri

Ton sür ton akımının kahramanı, nude renkler diyebiliriz. Beyaz, ekru, krem, kahve, taba ve gri gibi birbirine yakın birçok nude renk, bu akımın ana öğeleri haline geliyor. Sonbahar – Kış sezonunda tutkuyla bağlandığımız kahve, sarıyı da yanına alarak toprak renginin tonuyla kombinlendi. İlkbahar – Yaz sezonunda ise bu tutkuyu ekru, krem ve gri renkleri verecek.

Tor Sür Ton Tesettür Kombinler 2017

Bahar Kombinlerine Uyarlayın

2017’nin yükselen ton sür ton akımı, sadece nude tonlarla yansımıyor. Romantik bir dünyaya kapı aralayacak pembenin açıktan koyu pek çok farklı tonu tesettür kombinleri şirin mi şirin bir tavır görünüme kavuşturacak. Peki ya sizce de mavinin her tonu harika değil mi? Lacivertten gök mavisine, lapis maviden denim tonlarına, onlarca farklı maviyi bir araya getirin, ton sür tonun karakteristik gücünü ortaya koyun.

Ton Sür Ton Kıyafet Modelleri 2017

Elbise: Inayah

İddialı Renklerden Kaçının

Ton sür ton akımının şıklığa giderken en sevilen tavrı, tesettür giyim stillerine uyum sağlaması. Bu sebeple doğada olmayan renklere, optimist tonlara karşı bir tavır takınıyor. Moda dünyasında bu baskın renklerle yakalanmış ton sür ton uyumlarıyla karşılaşıyor olsak bile, yalın, zarif ve elegan tesettür kombinler için uzak durmak en güzeli.

Tor Sür Ton Tesettür Kombinler 2017

Daha Uzun Görünmenin de Sırrı…

Bu trende ayak uydururken en hoşunuza gidecek etken ise basit hilelerle ince ve uzun görünüme kavuşmak olacak. Vücudun alt kısmı kiloluysa seçiminiz olan rengin koyu tonunu bu bölgede kullanın. Bununla beraber seçeceğiniz ayakkabılarınızda muhakkak ton sür tona uyum sağlamalı. Böylelikle, olduğunuzdan daha uzun ve ince görünüme kavuşacaksınız.

Ton sür ton akımına uygun parçalarla yaptığınız tesettür kombinlerde, öne çıkmayan aksesuarları tercih etmelisiniz. Daha minimal çantalar dikkati kıyafetinize yöneltirken daha zayıf görünümü sağlayacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir