Şifalı ve Özgün Kokusuyla Geçmişe Selam Veren Atelier Rebul’den İkonik İmza Koleksiyonu

Şifalı ve Özgün Kokusuyla Geçmişe Selam Veren Atelier Rebul’den İkonik İmza Koleksiyonu

Atelier Rebul 125. Yıl Özel Parfüm Koleksiyonu

125. yıl dönümünü çok özel ve eşsiz bir koleksiyonla taçlandırarak, tüm dikkatleri üzerine çeken Atelier Rebul, kutlamalarına Limited Gold Collection ile devam ediyor.

Zamansız İmza parfümlerini 125.Yıl Özel Koleksiyonunun bir parçası yapan ve ‘Gold Collection’ olarak adlandıran marka, bu parfümleri Atelier Rebul’ ün som altın rengi şişelerle benzersizleştiriyor. Şık siyah el yapımı kutu içerisinde sunulacak parfümler, 125.Yıl özel mührüyle de nostalji yolculuğunun altını çiziyor. Koleksiyonerlerin dahi baş köşesinde olmaya aday parfümler, sadece 1895 adetle sınırlı, her biri numaralandırılmış olarak karşımıza çıkıyor.

Atelier Rebul 125. Yıl Özel Parfümü

Koku uzmanlığı ile Türkiye’de ve dünyada eşsiz bağlar kuran Atelier Rebul, 125. yıl dönümüne özel Gold Collection’a, İmza Koleksiyonundaki ikonik İstanbul, Pera ve 1895 parfümünü taşıyor.

Mısır Çarşısındaki baharatlardan ilham alınan, otantik, medeniyetler şehri İstanbul’un tüm zengin renklerini yansıtan ve gizemli bir serüvene davet eden, Atelier Rebul’ün doğum yeri olan Pera’ya övgü olarak hazırlanan, doğunun, batının buluştuğu bu en önemli semti yansıtan bin bir çeşit kokuyu bir arada sunan Pera ve şifalı, özgün kokusuyla geçmişe selam veren, markanın kuruluş yılıyla adlandırılan 1895 parfümü, Atelier Rebul 125. Yıl Limited Gold Collection’daki yerini alıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir