Sıcak Yaza Çağrı Yapan En Güzel Tesettür Deniz Kıyafetleri

Sıcak Yaza Çağrı Yapan En Güzel Tesettür Deniz Kıyafetleri

Çiçek ve Geometrik Desenli Tesettür Mayo

Yeni sezonda en iyi görünümleriyle tesettürlü kadınları selamlayan deniz kıyafetleri, yaz aşkını bir kere daha alevlendirdi. Öyle ki, bir zamanlar ‘kimse görmesin’ denilen tesettür mayolar, bu yıl ilk defa bu kadar gün yüzüne çıktı. Bunda da markaların her zevke hitap eden ve daha hoş görünen tasarımlarının payı büyük. Gelin siz de merceğimiz altına giren en güzel tesettür deniz kıyafetlerine bir çırpıda göz atın.

Siyah Beyaz Çizgili Tesettür Mayo

Denizde Bile “Çizgi”

Yaz koleksiyonlarının belki de en sevilen deseni çizgiler, sıcak yaza çağrı yapan tesettür mayolarda da kendine yer bulmayı başardı. Yönü asla belli olmayan çizgiler, deniz kıyafetlerinde de bu cool’luğunu sürdürdü. Pantolon kısmı tek renk, üst kısmı çizgili bu tasarımlardan göze çarpansa Manila ve Marina Sports’un koleksiyonundaki tesettür mayolar oldu.

Geometrik Desen Tesettür Mayo

Plajda Geometri Oyunu

Tesettür deniz kıyafetleri, plajda da şıklığı korumaya kararlı. Tam da bu yüzden tasarımcılar desenleri asla geri plana atmıyor. Çizginin yanı sıra farklı şekillerdeki geometrik baskılar, tesettür mayoların başlıca görünümlerinde hayat buluyor. Bu tasarımlardan en göze çarpanlar ise Mevra’nın yeni sezon koleksiyonunda yer alıyor.

Çiçek Desenli Tesettür Mayo

Çiçekli Deniz Keyfi

Denize çiçek açtıran tesettür mayolarla tanıştınız mı? Renkli ve enerji dolu olmayı seven kadınlar için el sallayan bu parçalar, güneşli günleri neşeyle geçirmeyi vadediyor. Diğer tesettür mayo markalarında olduğu gibi Mayovera koleksiyonunda da geniş yer bulan çiçekli deniz kıyafetleri, sezonun ‘en’lerinden.

He-Qa Garnili Yüzme Takımı

Bol Seçimler

Genellikle iki parça haline üretilen tesettür mayolarında kimi likralı dar kalıplarıyla kimi de oldukça bol kesimlerle karşımıza çıkıyor. Tesettür mayoyu sadece denizde değil, plajda da rahatça kullanmak isteyenlerin tercihi de bol kıyafetler oluyor. Fermuarları, belden lastiği ve çabuk kuruyan kumaşlarıyla tatilin her anında rahatlık ve şıklık…

Yazı Baskılı Tesettür Mayo

Yazı Baskılar Tesettür Mayolarda

2019 yazında tesettür mayolara bir cool’luk geliyor. Yazı baskıları ve pop-art desenlerin genç görünümlerini göz ardı etmeyen tasarımcılar, yüzleri gülümsetmeyi başarıyor. Bahr Swim Wear’ın yazı şeritleri ve neşeli sırt detayıyla ürettiği ve oldukça ilgi gören tesettür mayo da bunlardan sadece biri.

Adasea Siyah Tesettür Mayo

En Güzeli Baştan Aşağı Siyah

Ne desen ne abartılı ve gereksiz detaylar… Denizde olabildiğince ‘sadelik’ diyorsanız, en güzeli baştan aşağı siyah bir tesettür mayo giyinmek. Yerinin asla doldurulamayacağı ve her sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz en akıllıca seçenek de bu. Şüheda Türkoğlu’nun da giydiği Adasea marka tesettür mayo da bu sade görünümlerden biri.

Fırfır Detaylı Tesettür Mayo

Fırfırlar Her Yerde

Fırfır yakalar, fırfır kollar ve hatta fırfır etekler… Romantik görünümler bu sezon koleksiyonların peşini bırakmıyor. Senna Desing’ın yeni tesettür mayo koleksiyonunda da görülen bu hayalperest kıyafetler, denizde de tarzını ortaya koymak isteyenler için el sallıyor.

Mayovera Tam Kapalı Mayo

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir