Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sıcak Yaz Günlerine Özel Renkli Kombinler

Sıcak Yaz Günlerine Özel Renkli Kombinler

Yaz Günlerine Uygun Tesettür Giyim Kombinleri

Yazın Sıcak Günlerine Özel Renkli Tesettür Giyim Kombini

Yaz günlerinin sıcaklığı her geçen gün artmakta. Yaz mevsimine girmeye hazırlandığımız şu günlerde açık renkli kombinleri tercih ederiz. İşte tesettürlü hanımlar için önerebileceğimiz şık bir etek ceket takım. Ayrı Ayrı aldığımız bir etek ve ceketi, uygun renk ve tonları birleştirerek yanına eşleştireceğiniz şık aksesuarla kombinleyebilirsiniz.

Size bugünkü önereceğimiz kombinimiz tesettür giyim markaları ve diğer birçok giyim markalarının 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonlarında karşımıza çıkan, sarı rengin ağırlıkta olduğunu bir kombin. Sarı ve pembenin bu denli uyumlu olduğu belki de bu kombinde ilk defa dikkatinizi çekiyor olabilir. Ceketimizde yine sezonun diğer bir trend rengi olan pudra ile sarının uyumunu aralardaki siyah çizgi geçişleri ile görebilmekteyiz.

Kombin tercihlerinizde kıyafetinizi tamamlayan şal ve çantanızı kıyafetinizle aynı tonlarda tercih edebileceğiniz gibi, farklı bir renk tonu seçerek de tamamlayabilirsiniz. Bu yaz gardıroplarımızda yine birçok renk geçişleri olan kıyafetler yerlerini alacak. Size önereceğimiz kombin seçeneklerimizle kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *