Kombin Önerimiz, Şıklık Sadelikte Saklı!

Kombin Önerimiz, Şıklık Sadelikte Saklı!

Tesettür Giyim Kombini Sade Modeller

Sade Giyinerekte Şık Olabilirsiniz

Gardıroplarımızda hiçbir zaman güncelliğini yitirmeyen açık renkli kıyafetler adeta bizim kurtarıcımız gibidir. Beyazlar, kremler, pudralarla oluşturabileceğiniz şık kombinler zarafetinizin simgesidir. Size önereceğimiz kombinimizde açık renklerin birbiri ile zarif uyumunu görebilirsiniz. Şık bir elbiseyi yine aynı tonlara yakın, şık bir ceketle kombinleyebilirsiniz. Elbisemizdeki dikkat çeken yaka detayı yine son zamanların trendleri arasında gelmektedir. Kısa kollu aynı zamanda beli büzgülü bir elbiseyi yakasız düz bir ceketle tamamlamak da mümkündür.

Geçmiş yıllarda büyük çantalar hepimizin tercihi iken, yine son yılların dikkat çeken yeni favori çanta modeli olan portföy çantalar kombinimizde kullandığımız bir aksesuar. Şık ve sade bir kombin oluşturmak istiyorsanız eğer, kıyafetinizle aynı tonlarda zarif, topuklu bir ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.

Moda her sene farklı farklı mecralardan eser, tekstil dünyası da bu rüzgarlardan esinlenerek markanın yapısına göre birbirinden güzel koleksiyonlar oluşturulur. Gardıroplarımız kendi estetik zevkimize hitab eden, birbirinden güzel tasarımlarla oluşturulmuş kıyafetlerle doludur. Bu sene tesettür giyim markalarının koleksiyonlarında sade ve şık tasarımlar en önemli parçalar arasında yerini almaktadır. Önemli günlerde, davetlerde, ya da özel bir toplantıda, yaza ve iklime uygun belki de renk seçeneği beyazlar, kremler, bej renklerdir… İsterseniz seçeneğinizi pastel renklerden oluşturabilirsiniz. Sizler de yaza özgün, ister spor, isterseniz özel günler için oluşturabileceğiniz kombinlerle zarif bir kıyafete sahip olabilirsiniz.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Kombin Önerimiz, Şıklık Sadelikte Saklı!” için bir yanıt

  1. caydanlik_jiyan@hotmail.com dedi ki:

    slm ben emine akboğa nasıl albilirim bu ceketle buluzu yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşkler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir