Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sıcak Sonbahar Stillerinin Baş Rol Oyuncusu Trikolar Nasıl Kombinlenir?

Sıcak Sonbahar Stillerinin Baş Rol Oyuncusu Trikolar Nasıl Kombinlenir?

Benin Mint Triko Tunik

Sonbahar stillerini ustalıkla yansıtmanın yolu sıcacık trikolardan geçiyor. Kimi zaman bir panço olarak omuzlara biniyor, kimi zamansa bir kazak olup soğuklara baş kaldırıyor. En renkli halleriyle kombinlerde mükemmel eşleşmeyi yakalayan triko, yeni sezonda çabasız şıklığın baş rolünü oynuyor.

İnvee Triko Tunik ve Studio Nısh Piliseli Etek

Mikro Pileli Eteklerle Makro Uyumu Yakalayın

Dinamik, şehirli ve şık… Sonbahar sezonuna damga vuran en iyi ikili, pileli etek ve triko. İster romantik tonlarla ve sneaker’larla hafta sonuna gençlik aşılayın; isterseniz de kahve – beyaz eşleşmesi ve botlarla bohem görüntüyü yakalayın. Her renk kombinasyonuna hazır, her stili oyununa açık pileli etek ve triko kombinini bu sezon denemeden geçmeyin.

Misssemiramiss Leopar Desen Etek ve Modanisa Triko

İddialı Leopar Desenlerle Salaş Trikoları Kombinleyin

Yeni sezonun en vahşi stillerinde leopar elbiseler göze çarpıyor. Feminen tavırlarıyla bilinen bu parçalar, eskiden olduğu gibi dar silüetlerle, şık eşleşmelerle karşımıza çıkmıyor. Dökümlü kesimleriyle koleksiyonlarda yerini alan vahşi elbiseler, artık salaş triko tuniklerle bir araya geliyor. Feminen tavra eklenen bu maskülen hava zıtlıkların birbirini dengelemesini sağlıyor ve fazla iddialı görünümler yerini ikonik havaya bırakıyor.

Siyah Jile Elbise ve Boğazlı Kazak

Jile Elbiselerin İçine Boğazlı Triko Yakışır

Yazın tişörtlerle mükemmel uyumu yakalayan jile elbiseler, şimdilerde trikolarla bir arada. Oldukça cool bir ikili olmayı başaran jile ve boğazlı trikolar ısı seviyesini artırarak, soğuklara karşı gardını alıyor. Kötü hava koşullarında bile sizi yalnız bırakmayacak bu kombinasyonda, yağışlı günlerde çorap bootie’leri, güneşli sonbahar günlerinde sneaker’ları kombinleyin.

Talys Turuncu Triko Elbise

Triko Elbiselerle Bohem Stilleri Deneyin

Yeni sezonda sıcacık renkleriyle ve yumuşacık dokularıyla dolapların baş rolü olmayı başaran triko elbiseleri bohem stillere uyarlayın. Turuncu, kiremit, taba gibi sıcak kahve tonlarıyla baştan aşağı ton sür ton yapacağınız kombinde sizlere yardımcı olacak birkaç ikonik parça var. Birincisi, kovboy çizme ya da botlar. Dünya modasının kıskacında olan bu retro parçalar triko elbiselere çok yakışıyor. İkincisi ise kalın retro kemerler. Bele dolanarak silüetleri keskinleştiren bu aksesuar bohem havanızı güçlendirecek bir diğer parça oluyor. Triko dokulara eşlik edecek en iyi doku eşleşmelerinin de süet ve deri olduğunu unutmayın.

Touche Official Mavi Triko Tunik

Günlük Kombinlerde Bol Pantolon Eşleşmesini Deneyin

Triko parçalar günlük tesettür kombinlere en konforlu halleriyle yansıyor. Arkadaşlarla gezmeye, alışverişe ya da hafta sonu kombinlerine kolaylıkla uyarlayacağınız triko tuniklerin birkaç rengi dolaplara eklenmeli. Bol pantolonlarla iyi bir eşleşmeyi yakalayan triko tunikler, maskülen botlarlarla da snearker’larla da uyum içinde.

Touche Official Triko Etek ve Kazak

Triko Eteklere Triko Kazakları Uyarlayın

Sezonun en eforsuz ve en sevilen ikilisi, triko kalem etek ve oversize triko kazak kombinleri oluyor. Çizgili desenleriyle renklenen ve pratik renk eşleşmelerine olanak tanıyan tasarımlarsa dertten tasadan kurtarıyor. Ofisin de hafta sonlarının da kurtarıcısı olacak ikiliyi denemeden kışı bitirmeyin.

Refka Gri Triko Etek & Tunik İkili Takım

Alışveriş sitemizi ziyaret ederek sezona damgasını vuran triko modellerini keşfedebilir, dilediğinizi kolayca satın alıp ödemesini kapıda yapabilirsiniz. Online alışveriş için şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin!

Moda Editörü Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *