Sezonun Yükselen Trendi Leopar Desenli Parçalar Nasıl Kombinlenir?

Sezonun Yükselen Trendi Leopar Desenli Parçalar Nasıl Kombinlenir?

Leopar Desen Modası

Sezonun yükselen trendi leopar desen, gece kombinlerinden hafta içine hatta şimdilerde hafta sonuna geçiş yaptı. Şık bir akşam yemeğinin feminen parçası zaman zaman ofis toplantılarına, çoğu zamansa sokak stillerine en sportif haliyle uyarlandı.

Maksimalist havadaki bu vahşi desenler en minimal çağını yaşarken tesettürlü kadınların da stillerine yeni bir soluk getirmeyi başardı. Gelin siz de sezonun en masum leoparları nasıl kombinlenir keşfedin.

Leopar Desenli Elbise ve Beyaz Sweatshirt

Leopar Desenli Elbise ve Etekleri Sweatshirtler ile Kombinleyin

2019 kış sezonunun yüksek sesli parçası leopar desenleri, bol dökümlü elbise ve eteklere modern bir hava getiriyor. Feminen görünümleriyle hatırladığımız dar kalıplı leopar tasarımlar artık geride kaldı. Geniş kalıplarıyla tesettürlü kadına göz kırpan parçalar, bir de sportif parçaları yanına alarak minimalist havayı solumanıza yardımcı oluyor.

  • Sweatshirtler Kalça Hizasında Bitmeli

Leopar elbise ya da eteklerle kombinleyeceğiniz sweatshirtleriniz kalça hizasında bitmeli. Daha uzunu boyunuzu kısa gösterecekken daha kısası vücut hatlarınızı ortaya çıkaracağından hoş durmayacaktır.

Leopar Desenli Eteklerle Sweatshirt Kombinleri

  • En İyi Sweatshirt Rengi Seçeneği

Leoper eteklerin üzerine siyah, beyaz, kırmızı ve yeşili kullanabilirsiniz.

  • Siyah Bot ya da Beyaz Sneaker

Leopar desenleriyle en ideal birlikteliği sweatshirtler ile yakalamak isteyenlerdenseniz cool havayı korumak için iki tamamlayıcıya daha ihtiyacınız olacak. Siyah maskülen havadaki bir bot ya da beyaz sneaker’lar…

Leopar Desen Bomber Ceket

Leoper Desenli Bomber Ceketlerle Konforlu ve Ferah Kombinler Yapın

Leopar desenlerini son zamanlarda en çok etek ve sweat kombiniyle göreceksiniz. Bunun dışında farklı bir kombin seçeneği arayanlardansanız dış giyimde leoparı tercih edebilirsiniz. Uzun kaplarla şık ve feminen dozu yüksek tasarımlara karşı sportif akımın yükseldiği 2019 kış sezonunda bomber ceketlere göz atmanız gerekecek.

  • Salaş Bir Stili Seçmelisiniz

Bomber ceketlerin havasındaki cool’luk leoparla birleşirken en iyi stil eşleşmesini bol pantolonlarla yakalayabilirsiniz. Bunun dışında A kesim sportif etek, tişört ve ceket kombinasyonunu deneyebilirsiniz.

Leopar Desen Modası

  • Pardesülerde Ustalık Gerektiren Seçimler

Sezonun en feminen deseni leopar pardesü ve uzun paltolarda da boy göstermekten çekinmiyor. Üstelik siyah stilettolarla şimdi çok daha feminen! Egzotik bir test sürüşündeki lopar desenli uzun paltoları ters köşe yapan bordo kazak ve siyah uzun eteklerle adeta eforsuz ama şık görünmenin püf noktalarını açık ediyor.

Leopar Desen ve Beyaz Renk Kombini

  • Beyaz ve Nude Tonlu Eşleşmeler

Kombininizde kullanacağınız renkler, nude renk tonlarından olursa leoparın iddialı tonuna naif bir hava katabilirsiniz. Oldukça ferah görüntüyü yakalayacak kombinde ceketlerinizin için beyaz tişört, altına beyaz pantolon seçebilir, çanta ve şalınızı nude renklerden tercih edebilirsiniz.

Leopar Desen Modası

Leopar Desenlerle Farklı Doku Kombinasyonu

Leopar desenli triko kazaklar, koleksiyonlarda oldukça göze çarpıyor. Soğuk kış günlerinin bu sıcacık parçasını kombinlerken siz de çok zevk alacaksınız.

  • Leopar Kazak & Kadife Etek & Süet Çizme

Yıl boyunca karşınıza çıkacak bilindik stillerin biraz daha dışına çıkıo ikonik bir havayı yakalamak isteyenler, bu kombinasyonu mutlaka denemli. Acı kahve tonlarındaki kadife bir etekle kombinleyeceğiniz, beyaz zemin üzerindeki kahve leopar desenli kazaklarınız çok yakışacak. Bu ikiliye ise süet çizmeleriniz ayak uyduracak.

Leopar Desen Modası

  • Altın Işıltılarını Kullanın

Leopar desenli bluzlarla zarif altın görünümlü aksesuarları kullanabilirsiniz. Feminen bir görünümün altını çizen bu deseni çok daha şık bir hale bütümenin en kestirme yolu gold aksesuarların ışıltılı dünyasından geçtiğini unutmayın.

Armine Leopar Desen Eşarp ve Şal Modelleri

Leoparı Küçük Parçalara Sığdırın

Leopar desenin en sportif hali bile bana iddialı geliyor diyenlerdenseniz, küçük parçalarla bu havalı stile bir adım atabilirsiniz. Örneğin siyah bir takımı kombinlerken leopar desenli eşarp kullanabilirsiniz. Tek renkli kombinasyonlarınıza leopar bir çanta da seçebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken, leopar ayrıntıda bile yer alsa yanına pek fazla deseni kabul etmiyor. Bunun için monokrom stillerinizde leoparı denemelisiniz.

Refka Leopar Desenli Etek ve Elbise Modelleri

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir